17 maja 2024

Theme Park Studio Download

Theme Park Studio, to stosunkowo prosty symulator budowy lunaparku. W grze, możemy wcielić się zarówno w jego projektanta i zarządcę, jak też w… gościa, testując wszystkie jego atrakcje.

Fabuła gry

Jak już wspomnieliśmy, w Theme Park Studio możliwe jest projektowanie i zarządzanie lunaparkiem. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych, podobnych pozycji, gra pozwala na zarządzaniu szerszym spektrum naszego przedsięwzięcia. Jeśli więc chcecie mieć własny lunapark (może nie prawdziwy, ale wirtualny) to koniecznie pobierzcie Theme Park Studio na swoje komputery.

Theme Park Studio Download

Theme Park Studio Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W Theme Park Studio, dostajemy do dyspozycji potężny zestaw narzędzi edytorskich, za pomocą których, możemy nie tylko zarządzać samym wyposażeniem i budową lunaparku, ale też ukształtowaniem terenu. Rozgrywka jest dość prosta. Na początku, dostajemy do rąk wybrany odcinek terenu, na którym będzie się znajdował nasz lunapark. Następnie kształtujemy go, stawiając na jego obszarze wybrane elementy flory i fauny. Możemy więc budować sztuczne jeziora, sadzić lasy a nawet – wpuszczać zwierzęta.

Oczywiście to nie wszystko. Po ukształtowaniu terenu, naszym zadaniem będzie stawianie kolejnych atrakcji. Możemy budować różne karuzele, stawiać kolejki górskie… Ciekawostką jest fakt, że w Theme Park Studio możemy zarządzać dosłownie wszystkim, poczynając od ogromnego rollercoastera, a na zwykłej “budce z hot-dogami” kończąc. Możliwości gry, są więc ogromne i bardzo zróżnicowane.

Na samym początku, wspominaliśmy, że w porównaniu z innymi grami, Theme Park Studio jest pozycją dość uproszczoną. Dlaczego? Z prostego powodu… W grze, jesteśmy niektóre aspekty zostały bowiem pominięte. Nasze zadania, będą więc w pewnym stopniu ograniczone i nie będą obejmować np planowania przebiegu drogi pomiędzy dwoma różnymi punktami. Jeśli więc szukasz ciekawego, acz stosunkowo prostego symulatora (budowy) lunaparku, to Theme Park Studio Download będzie idealną pozycją dla Ciebie. Koniecznie pobierz ją na swój komputer i ciesz się możliwością rozbudowy wesołego miasteczka od samego początku jego istnienia.

Wspominaliśmy już, że w Theme Park Studio, możemy wcielić się w gościa lunaparku. Faktycznie – istnieje taka opcja. Gdy już nasz lunapark zostanie otwarty, będziemy mogli wcielić się w rolę gościa, który przetestuje wszystkie możliwości naszego wesołego miasteczka. Ciekawa opcja, prawda?

I na koniec jeszcze jedna ciekawostka. Pomimo, iż w Theme Park Studio Download nie pogramy w trybie multiplayer, to i tak możemy zobaczyć, jak wyglądają lunaparki naszych znajomych. Ja? Najlepiej wczytując odpowiedni plik i otwierając go za pomocą naszej gry. Rzecz jasna, po wczytaniu zewnętrznego pliku gry, również pojawi się możliwość zwiedzania lunaparku z perspektywy gościa.

Tryby gry

Jak na razie, Theme Park Studio nie udostępniło wersji multi swojej gry. Czy stanie się to w najbliższej przyszłości? Tego jak na razie nie wiemy. Wiemy tylko jedno, tryb single w Theme Park Studio prezentuje się aż nader ciekawie. Dlatego, jeśli lubisz samotną grę (ale z elementami multiplayera), koniecznie pobierz Theme Park Studio na swój komputer i rozpocznij swoją przygodę zarządcy lunaparku. Szkoda tylko, że nie będziesz mógł sobie wpisać tego w CV.

Theme Park Studio Pobierz – Pełna Wersja

Theme Park Studio Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Theme Park Studio Torrent Crack
  • Free Download Theme Park Studio Spolszczenie
  • Exsite Theme Park Studio Pobierz za darmo
  • Pebx Theme Park Studio Download PC
  • Chomikuj Theme Park Studio Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *