30 września 2023

Tony Hawk’s American Wasteland Download

Kolejna gra zręcznościowa znanej serii, która firmowana jest nazwiskiem amerykańskiego sportowca. Pełną wersję możesz pobrać za darmo Tony Hawk’s American Wasteland Download na swój komputer PC. System zabawy będzie przypominać nam dwie poprzednie odsłony, a akcja została umiejscowiona na terenach Los Angeles – znajdą się prawdziwe lokacje jak Hollywood i inne.

Tony Hawk’s American Wasteland Download

Tony Hawk’s American Wasteland PC Download

Pobierz za Darmo!

W trybie fabularnym wcielimy się w rolę miejscowego chłopaka, który przybył do największego kalifornijskiego miasta, by móc zostać mistrzem w jeździe na deskorolce. Będziemy mogli dowolnie skonfigurować wygląd postaci nawet podczas rozgrywki, zaglądając do sklepów z ciuchami, fryzjera itd. Jak pewnie się domyślacie od razu nie dostaniemy całego dostępu do obszarów „Miasta Aniołów”. By odkryć więcej przestrzeni musimy wykonać różne zadania, zlecane są one przez niezależnych bohaterów. Wśród nich pojawią się nie tylko mieszkańcy, ale także profesjonalni zawodowcy, przewodzący im tytułowy Tony Hawk, którego będziemy musieli pokonać. Jadąc do dość odległych miejsc pomogą nam w tym autobusy.

Pobierz ten świetny symulator deskorolki i wykonaj najlepsze sztuczki. Prócz poruszania się na nie i robienia mnóstwa świetnych akrobacji, autorzy przygotowali dla nas także możliwość pokierowania wyczynowego roweru BMX. Przyjdzie nam zobaczyć specjalny tryb rozgrywki, który udostępnia lokacje z wcześniejszych części. Nie zabraknie dynamicznej ścieżki dźwiękowej, dodatkowo będziemy mieć opcję malowania graffiti na dowolnej ścianie. Pobierz za darmo na PC Tony Hawk’s American Wasteland Download w pełnej wersji i zagraj już teraz w ten niesamowity symulator deskorolki a zarazem roweru BMX. Pokonaj tytułowego zawodowca!

(2006) Tony Hawk’s American Wasteland Pobierz na PC

Torrent Tony Hawk’s American Wasteland

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Tony Hawk’s American Wasteland Chomikuj
  • Free Download Tony Hawk’s American Wasteland Exsite
  • Torrent Tony Hawk’s American Wasteland Download Free
  • Tony Hawk’s American Wasteland PC Download
  • Tony Hawk’s American Wasteland Pobierz za darmo
  • Tony Hawk’s Download Peb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *