25 września 2023

Train Mechanic Simulator 2016 Download

Fascynują Cię pociągi? Zawsze chciałeś wiedzieć jak są zbudowane, w jaki sposób jeżdżą, jak funkcjonują ich mechanizmy? Pobierz Train Mechanic Simulator 2016 download! To najnowsza produkcja studia Playway, które zasłynęło takimi tytułami jak Helicopter: Natural Disasters, czy Car Mechanic Simulation 2015.

Train Mechanic Simulator 2016 Download CRACKED

Star Trek: Bridge Crew skidrow

Pobierz za Darmo!

Zajmij się serwisowaniem pociągów

Studio Playway zasłynęło tytułami, które mogą przyciągnąć przede wszystkim wielbicieli różnego rodzaju wyspecjalizowanej mechaniki. W grze Car Mechanic Simulation 2015 pracowaliśmy jako mechanik samochodów, w Helicopter: Natural disasters zajmowaliśmy się helikopterem, w Truck Mechanic 2015 samochodami ciężarowymi, dla miłośników rolnictwa ciekawa mogła być gra: Mechanik Maszyn Rolniczych 2015. Oczywiście, tego rodzaju gry nie są dla wszystkich. Jeżeli kogoś nie interesuje mechanika, pomysł grania w tego rodzaju grę może wydawać się dziwny, wręcz nudny.

Dla fascynatów pociągów, inżynierów czy mechaników ta gra to jednak prawdziwa gratka. Będą mogli dowiedzieć się więcej o tym, jak pociągi funkcjonują. Ta gra może być nie tylko ciekawą rozrywką, ale ma również walor edukacyjny. Może zainteresować zarówno chłopców, którzy dopiero rozważają to, jaką ścieżkę swojej dalszej edukacji i kariery wybiorą, jak i dojrzałe osoby, które zawsze fascynowały pociągi, lecz w prawdziwym życiu nie miały nigdy okazji się nimi zająć. Jeżeli do nich należysz, gdy tylko się ukaże ta gra pobierz Train Mechanic Simulator 2016 download.

Nietypowe poinformowanie o grze

Studio Playway w bardzo nietypowy sposób obwieściło światu powstanie gry Train Mechanic Simulator 2016. A mianowicie pod koniec stycznia 2016 roku studio to poinformowało na konferencji prasowej, że pracuje nad dodatkiem „Golden Train” (Złoty Pociąg) do gry „Train Mechanic Simulator 2016”. Sęk w tym, że nikt wtedy jeszcze o wersji podstawowej tej gry nie słyszał.

Na oficjalnej stronie gry zamieszczono krótki zapis rozgrywki. W serwisie Youtube na profilu „BuraczekCebulaczek” pojawiło się nieoficjalne nagranie, które prezentowało kilka minut gameplayu.  Zazwyczaj, kiedy dojdzie do przecieku i pojawią się nieoficjalne materiały, które zdradzają informacje o grze, jej twórcy dążą do tego, by je jak najszybciej zablokować i by nie były dalej rozpowszechniane. Tym razem stało się inaczej. Studio Playway nie tylko nie dążyło do usunięcia filmiku, lecz zaczęły go promować. Każe to myśleć, iż wszystko to było częścią dziwacznej strategii promocyjnej.

Dodatek „Złoty Pociąg”

Według zapowiedzi dodatek będzie nawiązywać do słynnego „złotego pociągu”, który ma znajdować się gdzieś w okolicach Wałbrzycha. Niestety, nie wiadomo na razie wiele o tym, na czym będzie polegała rozgrywka. Możemy się spodziewać jedynie, że będzie to eksploracyjna przygodówka FPP.

Mechanika rozgrywki

W grze wcielimy się w mechanika, który będzie szukać zepsutych składów i naprawiać je w jednym z trzech warsztatów, które mamy do dyspozycji. Będziemy tu poruszać się w otwartym świecie, co sprawia, że możemy się po nim dość swobodnie poruszać. W grze znajdziemy dziewięć pociągów, w tym spalinowe, parowe i elektryczne. To pozwoli nam zapoznać się z modelami z różnych epok. Dodatkowo dużym  atutem rozgrywki jest duża ilość części (ponad tysiąc), które mamy do dyspozycji. To sprawia, że gra jest bardzo dopracowana i realistyczna. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy mechanik, który pracuje przy pociągu, pobierz Train Mechanic Simulator 2016 download.

Train Mechanic Simulator 2016 Pobierz

Train Mechanic Simulator 2016 cracked

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *