20 czerwca 2024

Trans-Siberian Railway Simulator Download

Daj porwać się rosyjskiej rzeczywistości i spróbuj przetrwać naprawdę ciężkie warunki. Kliknij pobierz Trans-Siberian Railway Simulator Download i sprawdź się w tak trudnych warunkach, jakim jest przebywanie w kolei transsyberyjskiej. Sterowanie całym składem narażonym na czynniki atmosferyczne może być nie lada wyzwaniem.

Trans-Siberian Railway Simulator Pobierz pełna wersja

Trans-Siberian Railway Simulator Download

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Gra została wyprodukowana przez studio Pentacle, a jej wydaniem zajął się popularny PlayWay. Wydanie gry zaplanowane jest na rok 2020, więc oficjalna data premiery będzie miała miejsce w przyszłym roku. Gatunek opisywanej gry to symulacja z elementami akcji survivalowej.

Fabuła gry

Mroźne tereny Syberii skutej lodem i nieludzko nieprzystępnej, gdzie dziewięć miesięcy w roku trwa zima, a tylko 3 miesiące względnie ciepłe lato, podczas którego z ledwo topniejącego śniegu da się wygrzebać drobne owoce, ratujące życie głodującym.

Wcielając się w maszynistę najdłuższej linii kolejowej na świecie – tytułowej Kolei Transsyberyjskiej teoretycznie jesteśmy oddzieleni od zimna, ale i tak walczymy o przetrwanie. Wartym uwagi jest fakt, że firma PlayWay to właściciel takich produkcji jak Car Mechanic Simulator 2018 na PC.

Zasady gry

Gra została przedstawiona z perspektyw pierwszej osoby, a naszym najważniejszym zadaniem jest sterowanie pociągiem. Zajmujemy się całym składem, a problemy, które mogą nas spotkać to katastrofy atmosferyczne wraz z drobnymi przeciwnościami, albo też awarie silnika bądź innych elementów powierzonego nam pociągu.

Możemy oczywiście zatrzymać pociąg, aby zająć się usunięciem przeszkody z torów, czy naprawić zbitą szybę, czy też naruszony w inny sposób pociąg – trzeba jednak mieć się na baczności. Gra bowiem została wyposażona w żywy ekosystem, który tylko czeka na chwilę naszej nieuwagi.

Dodatkowa opcja gry w postaci craftingu zmusza nas co jakiś czas do opuszczenia składu w poszukiwaniu surowców – wtedy właśnie należy uważać na czające się w mrokach i cieniach drzew lub skał drapieżniki, które głodne i spragnione krwi nie dadzą nam żadnej taryfy ulgowej.

Trójwymiarowa grafika jest dosyć dobrej jakości i wystarczająco pozwala się wczuć w mroźny klimat syberyjski. W trójwymiarze też lepiej widać zwierzynę, która rzuca się na nas z zamiarem zabicia i zjedzenia – niekoniecznie w tej kolejności. Możemy bronic się jedynie kluczem francuskim lub piłą łańcuchową, co może dać efekt niezwykle krwawej jatki.

Gra przeznaczona jest dla fanów realistycznych symulacji z odrobiną grozy w tle, która dodaje dodatkowego smaczku całej rozgrywce. Jeżeli chcesz się sprawdzić w takiej roli wystarczy, że klikniesz pobierz Trans-Siberian Railway Simulator pełna wersja, zainstalujesz grę i zaczniesz rozkoszować się wyzwaniem, którego się podjąłeś.

Trans-Siberian Railway Simulator Download PC

Trans-Siberian Railway Simulator pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3 GHz.
  • Pamięć: 6 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660, 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 18 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8/8.1/10 64-bit.
  • Direct X: DX 9.
  • crack Trans-Siberian Railway Simulator ściągnij chomikuj
  • torrent Trans-Siberian Railway Simulator download pebx
  • pełna wersja Trans-Siberian Railway Simulator do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *