25 września 2023

TransOcean The Shipping Company Download

Lubisz ogromne łodzie? Pływałeś kiedyś drogą morską? Jeśli nie to pobierz pełną wersję – TransOcean The Shipping Company Download. Jest to strategia ekonomiczna utworzona przez firmę z niemiec – astragon. Podczas rozgrywki przejmiemy kontrolę nad wszystkimi zleceniami, będziemy krótko mówiąc prezesem. Co będziemy transportować? Będziemy przewozić różne towary oraz podpisujemy jak najbardziej korzystne dla nas kontrakty, co zapewni nam stabilność na tym rynku. Interesy będziemy prowadzić aż w 55 portach morskich które są porozrzucane po całym świecie. Warto zaznaczyć, że każdy jest inny i ma swoje zalety jak i wady, przypuśćmy takie, że przyjmuje statki o mniejszych gabarytach ale mamy tam dobre kontrakty i dobre płace.

TransOcean The Shipping Company Download

torrent TransOcean The Shipping Company

Pobierz za Darmo!

Testowałeś już super symulator morski? Pobierz TransOcean The Shipping Company pełną wersję gry za darmo. Zaczynając rozgrywkę musimy zaspokoić swoje potrzeby kilkoma mniejszymi statkami i kontrahentami o niskich ambicjach. Wraz z postępem w grze będziemy proporcjonalnie wspinać się na szczyt kariery. Wszystko wymaga czasu, tak i w tej rozgrywce musimy poczekać na zaufanie naszych zleceniodawców, aby na stałe podpisać umowę i zawierać coraz to bardziej atrakcyjne oferty.

W grze musimy inwestować aby w przyszłości zyskać jeszcze więcej, tak jak to w każdym biznesie. Musimy pieniądze przeznaczyć na flotę, podczas rozgrywki uzyskuje 20 różnych rodzajów. Podczas eksploatacji możemy je ulepszać, doposażyć i rozbudować. Ważne jest żeby zawsze na czas wykonywać przeglądy i naprawy aby podczas transportu statek się nam nie zepsuł. Mamy także możliwość widzenia przeładunku towaru jak i załadunku.

TransOcean The Shipping Company Pobierz pełną wersję gry na komputer. Aby ułatwić nam życie w interesach mamy do dyspozycji bardzo prosty i ergonomiczny panel ustawień, aby szybko zarządzać daną sprawą. Znajdziemy w nim także oferty przewoźników i zleceniodawców. Ważnym aspektem w grze jest ekonomia oraz sytuacja rynkowa. Jest to uzależnione od różnych sytuacji w państwie i na świecie, giełd i papierów wartościowych. Aby wszystko szło w dobrym kierunku musimy takie sprawy monitorować.

Ten wyśmienity symulator statków oferuje nam żeglugę w dwóch widokach kamery. Jeśli chodzi o pierwszy to jest podgląd z mapy oraz wszystkich dostępnych na nim oferowanymi zleceniami. Z tego panelu uzyskamy dostęp do wszystkich możliwych opcji biznesowych i związanych z pieniędzmi a także budowy statków. Natomiast w trakcie cumowania przy porcie możemy nadzorować przebieg transakcji, oglądając cały ruch związany z przebiegiem przeładunku.

TransOcean The Shipping Company Pobierz pełna wersja

do pobrania TransOcean The Shipping Company

Pobierz za Darmo!

  • TransOcean The Shipping Company Download
  • TransOcean The Shipping Company Pobierz za Darmo
  • TransOcean The Shipping Company Pełna Wersja
  • Download TransOcean The Shipping Company
  • Pobierz TransOcean The Shipping Company
  • TransOcean The Shipping Company Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *