24 września 2023

Treasure Hunter Download

Treasure Hunter to dość oryginalny symulator, w którym stajemy się prawdziwym poszukiwaczem skarbów. Ale nie takim zwykłym, z własnym okrętem pirackim. Tu mamy do czynienia z… wykrywaczem metali, a naszym zadaniem jest odnalezienie za jego pomocą określonych przedmiotów. Pozycja została stworzona przez studio Drago.

Treasure Hunter Download – Pełna Wersja PC

Treasure Hunter pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, gra opiera się na prostej symulacji poszukiwania skarbów ukrytych w ziemi, za pomocą wykrywacza metali. Jeśli więc również i Ty jesteś cierpliwy, masz ochotę poszukać czegoś i… nigdy nie miałeś do czynienia z wykrywaczem metali, koniecznie pobierz Treasure Hunter Download na swój komputer.

W grze poruszamy się po trójwymiarowym świecie, co z punktu widzenia gracza jest jak najbardziej oczywiste. Naszym zadaniem jest zdobywanie określonych artefaktów, a następnie ich sprzedaż. Za uzyskane w ten sposób środki, możemy ulepszyć swój sprzęt (do wyboru mamy aż 8 modeli wykrywaczy), bądź też „kupić bilet” to wymarzonych, często bardzo odległych lokacji. Niestety odnajdywane przez nas przedmioty, mają bardzo zróżnicowaną wartość, zależną przede wszystkim od stopnia zniszczenia artefaktu.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdobyte przedmioty zachować dla siebie. W grze istnieje możliwość posiadania dosyć rozległej kolekcji, którą przenosi nasza postać.

Gra będzie też dużą atrakcją dla wszystkich, którzy pasjonują się historią i wszystkim, co z tym jest związane. Twórcy gry przygotowali dla graczy aż kilkanaście artefaktów legendarnych, których wartość i znaczenie kolekcjonerskie jest szczególnie ważne. Znalezienie ich, przypomina swoiste szukanie czegoś w stogu siana. Niemniej uczucie zdobycia jednego z takich artefaktów, samo w sobie jest bardzo przyjemne. Jeśli i Ty chcesz go doświadczyć, koniecznie pobierz na swój komputer Treasure Hunter Download i przekonaj się, jak wspaniałe może być poszukiwanie skarbów.

Oprawa graficzna

Jeśli szukasz gry, w której oprawie graficznej można się dosłownie zakochać, koniecznie pobierz na swój komputer Treasure Hunter Download. Dlaczego? Oto powody.

Po pierwsze – oprawa graficzna tej gry jest wykonana po prostu w sposób mistrzowski. Śliczny, otaczający nas krajobraz, jest w tym przypadku niesamowitą atrakcją, która sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej ciekawa.

Po drugie – lokacje pojawiające się w tej oryginalnej grze są z pewnością bardzo urozmaicone. Jednego dnia możemy poszukiwać artefaktów na pewnej malowniczej plaży, gdzieś na końcu świata. Z kolei w dniu następnym, możemy obserwować przepiękne widoki, oferowane przez kolejną, tym razem górską lokację. Czasami świat przedstawiony w grze może w pewien sposób utrudnić nam eksplorację badanego obszaru. Tak jest chociażby w przypadku gęstych lasów, które od czasu do czasu pojawiają się w niektórych lokalizacjach.

Treasure Hunter Pobierz grę na PC

Treasure Hunter download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Treasure Hunter Torrent Pebx
  • Pobierz Treasure Hunter Crack Chomikuj
  • Exsite Treasure Hunter Pobierz za darmo
  • Skidrow Treasure Hunter Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *