1 października 2023

Truck Mechanic 2015 Download

Symulator przygotowany z myślą o graczach pecetowych jest to symulacja zawodu mechanika, który będzie się specjalizować w naprawie oraz serwisowaniu ciężarówek. Pobierz za darmo pełną wersję Truck Mechanic 2015 Download i zostań mechanikiem wielkich pojazdów jakimi są ciężarówki, sprawdź czy dasz rade spełnić się w tym zawodzie. Produkcja została przygotowana przez firmę PlayWay, która w dużej mierze specjalizuje się takimi symulatorami.

Truck Mechanic 2015 Download

Truck Mechanic 2015 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Twórcy jak przystało na ten gatunek poszli typowym szlakiem i nie zajmowali sobie głowy, by opracować jakąkolwiek warstwę fabularną. Gra głównie będzie koncentrować się na symulacji działalności właściciela warsztatu jak i serwisu ciężarówek.

Rozgrywka polegać będzie na naprawianiu tych że wielkich maszyn transportowych. Znajdziemy w grze około osiem ciężarówek, z których każda z nich będzie się składać z bardzo wielu samodzielnych części, jak i również będą wymagać od nas odmiennego sposobu serwisowania. Zanim przyjmiemy zlecenie spotkamy się z właścicielem i podczas rozmowy dowiemy się czego on potrzebuje. Nasze prace naprawcze zostały zrealizowane w dość zręcznościowy sposób, przy pomocy myszki oraz klawiatury będziemy symulować ruchy, które są wersjami uproszczonymi jakie wykonywałby mechanik w rzeczywistości. Sprawdź się w tym zawodzie już teraz pobierając najnowszy symulator Truck Mechanic 2015 Download za darmo w pełnej wersji.

W trakcie zabawy przyjdzie nam naprawiać np. skrzynie biegów, systemy hamulcowe, silniki oraz inne mechanizmy. Jako właściciel i mechanik musimy zadbać o zamawianie zamiennych części, by je posiadać zawsze pod ręką. Opcją dodatkową będzie również, możliwość korzystania z części używanych, co za tym idzie obsłużymy także klientów z nieco mniejszym budżetem.

Wykonując naprawy i oddając pojazdy już właścicielom otrzymamy za naszą pracę pieniądze. Pozwolą nam one kupować nowe części, a także rozbudować nasz warsztat wraz z kupnem nowego wyposarzenia. Dużą rolę będą odgrywać również zdobyte instrukcje naprawcze, pozwalające nam pracować szybciej i lepiej, dzięki czemu będziemy zarabiać większe pieniądze. Symulator mechanika ciężarówki 2015 został bardzo starannie wykonany. Każda z ciężarówek ma wysoki poziom detali i interaktywności, nie chodzi tylko o wygląd zewnętrzny, ale także wszystkie części wewnętrzne co uatrakcyjni nam zabawę. Pobierz pełną wersję na swój komputer PC Truck Mechanic 2015 Download i zostań najlepszym mechanikiem. Sprawdź swoje umiejętności i zbuduj najlepszy warsztat!

Truck Mechanic 2015 Download – Pełna Wersja

Pobierz Symulator Mechanika Ciężarówek

Truck Mechanic 2015 chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Truck Mechanic 2015 Chomikuj
  • Truck Mechanic 2015 Download Free
  • Truck Mechanic 2015 Pobierz za darmo
  • Pobierz Truck Mechanic 2015 Exsite
  • Truck Mechanic 2015 Free Download
  • Truck Mechanic 2015 Torrent
  • Symulator Mechanika Ciężarówek Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *