20 czerwca 2024

Ultimate Epic Battle Simulator Download

Ultimate Epic Battle Simulator to ciekawy symulator pola bitwy, stworzony przez studio Brilliant Game Studios. W grze mamy dostęp do przeróżnych jednostek, za pomocą których możemy prowadzić wirtualne starcia.

Ultimate Epic Battle Simulator Download PC

Ultimate Epic Battle Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Choć Ultimate Epic Battle Simulator jest typowym symulatorem, to jednak jego twórcom nie zabrakło pomysłowości przy tworzeniu tej gry. Według producentów, w jednej bitwie może uczestniczyć aż 10 000 walczących żołnierzy. Oczywiście posiadacze znacznie mocniejszych komputerów mogą tworzyć jeszcze większe armie.

Nasze wirtualne bitwy mogą odbywać się na bardzo zróżnicowanym terenie – od typowych pustyni, po obszary o górskim ukształtowaniu. Wybrane pole bitwy ma ogromne znaczenie dla prowadzonej rozgrywki. Zwłaszcza, że możemy wykorzystać jego zalety do posiadanych przez nas jednostek.

W Ultimate Epic Battle Simulator mamy do czynienia ze sporą dawką poczucia humoru. Bitwy mogą być prowadzone zarówno za pomocą zwykłych żołnierzy (w grę wchodzą armie średniowieczne, starożytne itd) albo też za pomocą bardziej oryginalnych “jednostek” takich jak chociażby zastępy świętych Mikołajów, czy oddziały pingwinów. Co ciekawe, każda z wprowadzonych do walki jednostek posiada własną taktykę i specyfikę walki. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej urozmaicona. Jeśli więc chcesz się stać prawdziwym, wirtualnym generałem, koniecznie pobierz na swój komputer Ultimate Epic Battle Simulator Download.

Grafika

Grafika w Ultimate Epic Battle Simulator jest na bardzo wysokim poziomie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nieco zmodyfikowanego silnika Unity. Pozwala on na wprowadzenie relatywnie dużej liczby walczących jednostek, przy zachowaniu stabilnie działającej grafiki trójwymiarowej. Gra pod względem mechaniki prowadzenia walki i rzecz jasna swoich możliwości graficznych znacznie przypomina starą, dobrą klasykę czyli serię Total War. Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć, jak działa zoptymalizowane Unity, koniecznie pobierz na swój komputer Ultimate Epic Battle Simulator Download i ciesz się rozrywką na zupełnie nowym poziomie.

Ścieżka dźwiękowa

W Ultimate Epic Battle Simulator mamy do czynienia z dość rozbudowaną ścieżką dźwiękową. Gros z niej stanowią okrzyki wojowników, które jeszcze bardziej podkreślają dynamizm i dramaturgię walki. Co ciekawe – odgłosy te nie tylko dotyczą klasycznych jednostek wojskowych (znanych chociażby z historii), ale też oddziałów fantastycznych. Polecamy zwłaszcza jednostki wspomnianych świętych Mikołajów, kurczaków i pingwinów. Ich okrzyki wojenne są naprawdę rozśmieszające. Jeśli i Ty chcesz to usłyszeć na własne uszy, koniecznie pobierz na swój komputer Ultimate Epic Battle Simulator Download i ciesz się najbardziej zakręconym symulatorem pola bitwy, jaki kiedykolwiek powstał.

Tryby gry

Niestety w grze nie mamy trybu multiplayer. Wszystkie starcia prowadzimy tu wyłącznie w oparciu o tryb single. Niemniej brak możliwości prowadzenia rozgrywki sieciowej jest kompensowany przez wysokiej jakości grafikę i sporą dawkę możliwości taktycznych. Ultimate Epic Battle Simulator to prawdziwa gratka dla każdego fana wirtualnej taktyki.

Wymagania sprzętowe:

  • Procesor – Intel Core i5-4590 3.3 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • Karta grafiki – 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 5770 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 5 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows Vista/8/10

Ultimate Epic Battle Simulator Pobierz grę – Pełna Wersja

Ultimate Epic Battle Simulator download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Ultimate Epic Battle Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Ultimate Epic Battle Simulator Torrent Pebx
  • Exsite Ultimate Epic Battle Simulator Pobierz za darmo
  • Skidrow Ultimate Epic Battle Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *