17 maja 2024

Ultimate Fishing Simulator 2 Pobierz

Ultimate Fishing Simulator 2 to już druga część serii, która pojawiła się na rynku w 2017 roku. Umożliwia grę na PC, PS4, Xbox One, Switch, Playstation 5, a także XSX. Data premiery recenzowanej gry według producentów będzie miała miejsce w 2021 roku. Producent: MasterCode. Wydawca: Ultimate Games.

Ultimate Fishing Simulator 2 Download pełna wersja

Ultimate Fishing Simulator 2 gra w ryby

Pobierz za Darmo!

Wirtualny połów ryb

W tej grze stworzonej przez Ultimate Games, łowimy ryby. W przeciwieństwie do pierwszej części, tutaj występują nawet naturalne pory roku. To oznacza między innymi połowy w przerębli, a także w zupełnie różnych warunkach atmosferycznych.

Tym, co ujęło mnie dość mocno, jest możliwość wybierania sprzętu spośród faktycznie istniejących wędek i osprzętów znanych marek. Dzięki temu moim zdaniem realizm gry znacznie wzrósł, a przy tym prawdziwi fani wędkarstwa, mogą lepiej wczuć się w grę.

Aby zająć się łowieniem ryb w krainach skutych lodem czy przy rwących rzekach, kliknij Ultimate Fishing Simulator 2 pobierz. Wybór lokalizacji jest uzależniony w dużej mierze od naszych preferencji. Świetną zabawą jest również korzystanie z kamerki, która daje podgląd na to, co dzieje się pod wodą.

Sztuczna inteligencja u ryb

W pierwszej części gry ryby występowały w całych zbiornikach bez wyjątku. W przeciwieństwie do pierwowzoru, Ultimate Fishing Simulator 2 nie daje już możliwości złapania dowolnych gatunków w każdym miejscu.

Obecnie, należy wykazać się znajomością preferencji poszczególnych gatunków ryb. I tak na przykład karpie wolą pływać przy mulistym dnie, dlatego tylko tu można je złowić. Z kolei ryby drapieżne oczekują swych ofiar w szuwarach i to tam najłatwiej je złapać.

Kiedy już wydawało mi się, że rozumiem mechanikę występowania ryb, okazało się że jest ona uzależniona również od pory dnia. Dzięki temu, zabawa trwa znacznie dłużej i pozwala na lepsze poznanie funkcjonowania wielu gatunków ryb.

Moim zdaniem sama grafika również jest wysokiej jakości, a odwzorowanie wyglądu ryb godne podziwu. Ta pozycja z pewnością przypadnie do gustu wędkarzom.

Gra dla jednej lub kilku osób

Rozgrywka może toczyć się z perspektywy pierwszej osoby lub zza pleców gracza, w formie trzecioosobowej. Gra daje także możliwość zabawy w pojedynkę lub za pośrednictwem internetu z przyjaciółmi. Dzięki temu można grać na wiele różnych sposobów.

Fani wędkarstwa z pewnością docenią także możliwość łowienia różnymi metodami. Wśród ekwipunku można znaleźć sprzęty spinningowe, muchówki czy przeznaczone do metody spławikowej. Twórcy gry umożliwili również łowienie ryb w przeręblach czy wprost z morskiego kutra na środku słonego morza.

Jeśli chcesz wypróbować tę realistyczną symulację łowienia ryb lub inne nasze darmowe gry, wystarczy kliknąć w przycisk “download” i podążać za instrukcjami.

Ultimate Fishing Simulator 2 Pobierz

Ultimate Fishing Simulator druga część

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-6100 or equivalent.
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750.
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Pełna wersja Ultimate Fishing Simulator 2 torrent darkw
  • free Download Ultimate Fishing Simulator 2 crack chomikuj

Źródło:

  1. https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/ultimate-fishing-simulator-2-trafi-na-pc-i-konsole/q1lqt66
  2. https://store.steampowered.com/app/1136380/Ultimate_Fishing_Simulator_2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *