20 czerwca 2024

Ultrawings Download

Ultrawings to gra symulacyjna, za którą odpowiedzialne jest niezależne studio Bit Planet Games, które może się pochwalić takimi tytułami jak np. Battle of Sol lub Fleets of Sol. Gra ta została stworzona głównie z myślą o wszelkich kontrolerach ruchowych oraz golach wirtualnej rzeczywistości Playstation. Tytuł zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością będzie nie lada gratką dla wszystkich miłośników podniebnych akrobacji. Jeśli kręcą Cię gry, w których możesz wykazać się umiejętnościami pilota i do tego możesz skorzystać z gogli VR, to ten tytuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Koniecznie pobierz Ultrawings Download i rozwiń skrzydła – dosłownie i w przenośni.

Ultrawings Download pełna wersja

Ultrawings steam

Pobierz za Darmo!

Gracz wciela się tutaj w osobę pilota i ogląda całą akcję z poziomu pierwszej osoby (FPP). Założenia produkcji nie należą do najbardziej skomplikowanych ponieważ ograniczają się w głównej mierze do tego, aby pilotować jedną z dostępnych maszyn: awionetkę, motolotnię lub szybowca eksplorując przy tym rozległy, otwarty świat. Gracz musi pamiętać, że każda z wymienionych maszyn jest zupełnie inna i inaczej również się nią lata.

Przedstawiony w grze świat składa się z trzech wysp, które są pomiędzy sobą mocno zróżnicowane pod względem topografii oraz wypełnione są bardzo różnymi przeszkodami. Można tutaj znaleźć również wsie i rozległe miasta. Gracz musi kolejno wykorzystywać swoje umiejętności pilota, ale również możliwości kolejnych maszyn po to, aby mógł otrzymywać kolejne zlecenia oraz otrzymywać za nie kolejne pieniądze.

Na bohatera czeka wiele zróżnicowanych misji do ukończenia, a sukcesy gwarantują pewny zarobek oraz możliwość zakupu kolejnych maszyn i lądowisk. To z kolei odblokowuje dostęp do kolejnych, dobrze płatnych zleceń. Większość z nich polega na precyzyjnym przelatywaniu nad kolejnymi punktami kontrolnymi, ale również lądowaniu w wyznaczonym miejscu lub strzelaniu z pistoletu czy działka pokładowego do balonów. Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników latania, którzy mogą w końcu wcielić się w wymarzony zawód pilota. Koniecznie pobierz Ultrawings Download, wykonuj kolejne misje z sukcesem a bardzo szybko zyskasz nie tylko sławę, ale również rozbudujesz swoją kolekcję maszyn o kolejne, wspaniałe modele.

Warto ponownie podkreślić, że tytuł został stworzony po to, aby gracze mogli skorzystać z gogli wirtualnej rzeczywistości oraz dedykowanych kontrolerów ruchu. Gracz może swobodnie rozglądać się po krainie poprzez poruszanie głową. Dodatkowo wszystkie kontrolery ruchu zostały przypisane do rąk pilota, dzięki czemu gracz może bez większych problemów wszystkie przyrządy sterownicze obsługiwać własnoręcznie. Piękne kolory, ciekawa fabuła i wspaniały, rozległy świat to niewątpliwe atuty Ultrawings. Mimo, iż grafika jest dość oszczędna i nie powala na kolana, jednak potrafi zaciekawić i wciągnąć do zabawy kolejnych graczy. Pobierz Ultrawings Download, pokaż, na co Cię stać i zdobywaj kolejne doświadczenia, a co za tym idzie bardziej intratne zlecenia. Szlifuj swoje umiejętności pilota, aby w krótkim czasie stać się prawdziwym asem przestworzy.

Ultrawings Pobierz Codex

Ultrawings crack

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Ultrawings Free Download
  • Pobierz Ultrawings Crack Chomikuj
  • Free Download Ultrawings Torrent Pebx
  • Exsite Ultrawings Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *