30 września 2023

VTOL VR Download

VTOL VR to nowoczesny symulator lotu, który wprowadza racza na zupełnie nowy poziom emocji. Gra została opracowana przez niezależne studio Boundless Dynamics i od samego początku robi ogromne wrażenie. Została one wypuszczona na platformę PC Windows, jednak do gry potrzebne są również odpowiednie kontrolery ruchowe oraz gogle wirtualnej rzeczywistości, które zapewnią efekt trójwymiarowego postrzegania świata. Jeśli chciałbyś zostać pilotem maszyny latającej lub uwielbiasz latać samolotami, to ten symulator będzie dla Ciebie idealny. Koniecznie pobierz VTOL VR Download i przekonaj się, co to znaczy pilotować latającego olbrzyma.

VTOL VR Download pełna wersja

VTOL VR  torrent

Pobierz za Darmo!

Cała akcja gry toczy się w niezbyt odległej przyszłości. Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w pilota, który zasiada za sterami tytułowego VTOL’a. Skrót ten pochodzi z języka angielskiego: Vertical Tak Off and Landing, co należy tłumaczyć jako samolot zdolny do pionowego startu oraz lądowania. Gracz zasiada w kabinie modelu AV-42C. Jego głównym zadaniem jako pilota tego latającego olbrzyma jest wykonywanie całej masy rozmaitych misji, które polegając przede wszystkim na transporcie jednostek naziemnych. Wymaga to oczywiście wcześniejszego wylądowania na powierzchni. Ponadto pilot musi również eskortować i chronić inne samoloty, np. w trakcie powietrznego tankowania, a także walczyć z przeciwnikami. Zadania bojowe do wykonania dla każdego pilota VTOL’a, to przede wszystkim bombardowanie celów naziemnych, ale również liczne, bardzo groźne i niebezpieczne podniebne potyczki. Ta opcja przypadnie do gustu szczególnie tym graczom, którzy spragnieni są podniebnych wrażeń, a także chcą doświadczyć smaku prawdziwej walki na symulatorze siedząc za sterami prawdziwego samolotu.

Akcja rozgrywki toczy się z perspektywy pierwszej osoby, a więc mamy do czynienia z klasycznym FPP. Gracz poruszając głową w prawo i w lewo może swobodnie rozglądać się po kabinie i poznać wszystkie przyciski i dźwignie. Za pomocą kontrolerów ruchowych poruszamy rękami pilota pilotując samolot – obsługujemy przepustnicę, przesuwamy dźwignię, a także wciskamy przełączniki, jakie znajdują się na kokpicie. W bardzo groźnych i niebezpiecznych sytuacjach musimy użyć katapulty i ewakuować się z pokładu samolotu, aby nie stracić życia podczas ataku nieprzyjaciela. Jeśli jesteś choć trochę zainteresowany i marzysz o tym, aby przeżyć podniebną przygodę, to pobierz VTOL VR Download, aby móc doświadczyć tego nieopisanego uczucia, jakim jest pilotowanie samolotu.

Gra prezentuje jedynie tryb single player, jednak do szczęścia nie potrzeba nic więcej. Mimo, iż może ona nie zachwycać odwzorowaniem pozostałych modeli podniebnych maszyn, jednak należy przyznać, że wnętrze VTOL’a zostało oddane z najwyższą dbałością o nawet najdrobniejsze detale i robi ogromne wrażenie. Trójwymiarowa oprawa graficzna możliwa dzięki goglom VR zabiera gracza w zupełnie inny, jakże realistyczny świat. Pobierz VTOL VR Download i ciesz się fantastyczną możliwością sprawdzenia swoich umiejętności jako pilot nowoczesnego samolotu.

VTOL VR Pobierz CODEX

VTOL VR steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz VTOL VR Crack Chomikuj
  • Free Download VTOL VR Torrent Pebx
  • Exsite VTOL VR Pobierz za darmo
  • Reloaded VTOL VR Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *