24 września 2023

Wedding Designer Pobierz grę na PC

Wedding Designer jest grą dostępną na standardowe komputery (PC), PS4, a także XONE. Ta gra strategiczna zachwyci niejednego fana tego typu zabaw. Stworzona przez studio Forestlight Games, pozwoli sprawdzić się w roli osoby zarządzającej profesjonalną firmą wedding plannerów. Według producentów recenzowanej gry data premiery odbędzie się w 2020 roku. Wydawcą gry jest studio PlayWay.

Wedding Designer Download PC

Wedding Designer pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Zaplanuj idealne wesele

Podczas rozgrywki, zostajemy profesjonalistą zajmującym się planowaniem wesel. Najbardziej spodobały mi się dostępne, egzotyczne lokalizacje, jednak wśród tych miejsc można znaleźć również klasyczne, eleganckie położenia.

To polska propozycja na rynku gier strategicznych, zmuszająca do dokonywania wielu wyborów. Osobiście zachwyciła mnie mnogość decyzji, jakie muszę podjąć na drodze do idealnie zaplanowanego wesela.

Do obowiązków profesjonalnego wedding plannera, którym zostajemy, należy ustalenie lokalizacji, a także wszelkich szczegółów związanych z weselem. Z pewnością dużym utrudnieniem jest budżet, określony przez państwa młodych na samym starcie, którego nie można przekroczyć.

Jak zarobić, zadowalając klientów?

Cała zabawa gry Wedding Designer polega na takim zaplanowaniu wesela, aby państwo młodzi wysoko ocenili nasze usługi. Jednocześnie, pamiętając że prowadzimy biznes – taka współpraca musi nam się zwyczajnie opłacić. Choć w niektórych sytuacjach możemy sobie pozwolić na niewielki zarobek kosztem idealnej organizacji, trzeba umieć zachować balans.

Przede wszystkim prowadzimy biznes, dlatego decydując się na większy upust dla jednej pary, należy mieć świadomość, że kogoś innego trzeba będzie policzyć drożej. Moim zdaniem to niezwykle trudne zadanie, tak wybalansować zyski i straty, aby wyjść na plus i zapewnić idealny ślub klientom.

Planowanie wszelkich szczegółów to świetna zabawa, a mnogość decyzji do podjęcia zaskakuje. Jeśli chcesz sprawdzić, jak stworzyć idealny tort dostosowany do potrzeb klientów, pobierz grę Wedding Designer. Fani gry The Sims z pewnością odnajdą się również w tej polskiej grze.

Spryt przede wszystkim

Świetną opcją jest możliwość naprawy części sprzętu, aby nieco obniżyć koszty. Decydując się na przykład na wesele w opuszczonym wesołym miasteczku, możemy skorzystać z niektórych elementów infrastruktury. Taka oszczędność pozwala zadowolić klientów i jednocześnie zmaksymalizować własny zysk. To sytuacja, w której każdy wygrywa!

Przy braku pomysłów, można skorzystać z gotowych, dostępnych w katalogach rozwiązań. To także doskonała możliwość inspirowania się pomysłami twórców gry.

Jeśli chcesz wypróbować tę lub inne darmowe gry strategiczne, wybierz interesującą pozycję i kliknij w przycisk „download”. Świetna zabawa gwarantowana!

Wedding Designer Pobierz pełna wersja

Wedding Designer gra komputerowa

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX.
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD.
  • System operacyjny: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit.

 

  • Pełna wersja Wedding Designer torrent darkw
  • free Download Wedding Designer crack chomikuj
  • Pobierz Wedding Designer na komputer PC

Źródło:

  1. http://forestlightgames.com/
  2. https://store.steampowered.com/app/1125890/Wedding_Designer/?l=polish

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *