20 czerwca 2024

Who’s Your Daddy Download

Who’s Your Daddy to zabawna gra zręcznościowa, w której… wychowujemy dziecko. W grze wchodzimy w rolę ojca, który musi się przez cały czas opiekować swoją małą, wciąż rozrabiającą pociechą. Za stworzenie gry odpowiedzialny jest mało znany deweloper – Joe Williams.

Who’s Your Daddy Download Pełna Wersja

Who's Your Daddy pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Trzeba przyznać, że w Who’s Your Daddy fabuła nie jest najmocniejszą stroną gry. Jeśli jednak kochacie proste i z pewnością zabawne produkcje przeznaczone dla całej rodziny, to koniecznie pobierzcie Who’s Your Daddy Download na swoje komputery. Przekonacie się, że również i ta gra podbije Wasze serca.

Jak już wspominaliśmy, w grze można się wcielić zarówno w ojca małej pociechy, jak również w nią samą. Jeśli wybraliśmy postać dziecka, naszym zadaniem będzie ciągłe rozrabianie i “działanie na nerwy” naszemu wirtualnemu ojcu. Z kolei wybór postaci ojca zmusi nas do opieki nad małym bobasem, która – jak podkreśla produkcja Joe Williamsa – wcale nie musi być taka prosta.

Mechanika gry

Żeby było ciekawiej, Who’s Your Daddy to gra multiplayer. Podczas jednej “sesji” w grę może grać maksymalnie dwóch graczy. Jeden z nich jest opiekującym się ojcem a drugi – rozrabiającym dzieckiem. I to by było na tyle, jeśli chodzi o mechanikę gry.

Spokojnie… nie oznacza to, że gra ta jest nudna. Jeśli weszliśmy w rolę kochającego i troskliwego tatusia, musimy co chwilę ratować nasze dziecko z przeróżnych opresji takich jak picie i jedzenie nieodpowiednich rzeczy, wkładanie sztućców do kontaktów i nie tylko. Ponadto nasze “wirtualne maleństwo‘ ma tendencję do tego, by od czasu do czasu coś podkradać swemu ojcu. Cóż… norma. Oczywiście wejście w rolę dziecka będzie oznaczać, że naszym zadaniem stanie się jak najszybsze zrobienie sobie krzywdy i ucieczka przed ojcem.

Od czasu do czasu rozgrywka w Who’s Your Daddy jest urozmaicana poprzez różnego rodzaju minigry. Zdradzimy, że jedną z nich jest posprzątanie pokoju dziecka przez tatę. Po zaliczeniu zadania, nasz główny bohater zyskuje nowe umiejętności, które znacznie przydadzą mu się podczas dalszej rozgrywki.

Jeśli więc kochacie szybkie zręcznościówki i jednocześnie macie spore poczucie humoru, koniecznie pobierzcie na swój komputer Who’s Your Daddy Download. Przekonacie się na własnej skórze, jak trudna (i zabawna), może być czasem opieka nad dzieckiem. Dobrze, że wszystko to dzieje się w wirtualnej rzeczywistości…

Grafika w grze

Jeśli jesteście fanami gier słabych technicznie i charakteryzujących się nieco zacofaną grafiką, to Who’s Your Daddy jest grą dla Was. Nie znajdziemy tu ani wysokiej jakości tekstur, ani też zaawansowanej grafiki. Cały interfejs gry jest oparty na prostej, trójwymiarowej przestrzeni, upstrzonej przez nieco oldskulową grafikę.

Dla kogo jest ta gra?

Jeśli szukasz gry, która pozwoli Ci się rozerwać w każdej, nawet najkrótszej wolnej chwili, koniecznie pobierz Who’s Your Daddy Download na swój komputer. Choć pozycja ta jest nieco zacofana od strony technicznej, to doskonale sprawdza się jako klasyczny “wypełniacz czasu”. Poza tym pokochają ją wszyscy Ci, którzy uwielbiają wartką akcję i przede wszystkim – dużą dozę humoru. Czy można chcieć czegoś więcej od prostej zręcznościówki?

Wymagania techniczne

  • komputer z dostępem do internetu.

Who’s Your Daddy Pobierz grę na PC

Who's Your Daddy download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Who’s Your Daddy Crack Chomikuj
  • Free Download Who’s Your Daddy Torrent
  • Pebx Who’s Your Daddy Pobierz za darmo
  • Exsite Who’s Your Daddy Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *