25 września 2023

World of Diving Download

Pobierz niesamowity symulator nurkowania głównie przeznaczony do gry wieloosobowej – World of Diving Download. Opracowany przez świetne duńskie studio Vertigo Games. Karierę nurka w wirtualnym świecie zaczniemy na Karaibach. Możemy wziąć udział w różnych zawodach sportowych, wykonać wiele misji poszukiwawczych lub też zapolować na zwierzęta np. żarłacza białego.

World of Diving Download na PC

World of Diving Pobierz

Pobierz za Darmo!

W oceanach zobaczymy ponad sto gatunków zwierząt. Świat generowany proceduralnie co zapewni spore tereny do zwiedzenia. Nie zabraknie także ręcznie projektowanych miejsc, które oparte są na rzeczywistych lokacjach. W morzu poza ich dnami i jaskiniami pojawią się też zatopione statki, wraki oraz ruiny. W World of Diving rozgrywka nastawiona jest na tryb multiplayer i wiele zadań wymaga do ich wykonania więcej nurków. Gracze którzy grają solo mogą skorzystać z partnerów, którzy sterowani są poprzez sztuczną inteligencję. Poza misjami dostępny jest tryb rywalizacji, wyzwania sportowe jak i walka o skarby umieszczone na mapach.

Autorzy w dużej mierze postawili na realizm gry. Łatwy interfejs i wiele samouczków pozwolą nam w szybki sposób opanować podstawy nurkowania. Gra umożliwia także zabawę na lądzie, znajdziemy tam liczne kluby, jachty co pozwoli nam na nawiązanie znajomości i planowanie podmorskich wypraw. Grę w pełnej wersji na PC możesz już pobrać za darmo World of Diving Download.

World of Diving Pobierz za darmo na PC

World of Diving Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download World of Diving Torrent
  • Pobierz World of Diving Chomikuj
  • Exsite World of Diving Pobierz za darmo
  • Pebx World of Diving Free Download
  • Crack World of Diving Download on PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *