25 września 2023

World of Warships Download

Lubisz symulatory które są rozgrywane podczas II wojny światowej? Pasjonujesz się okrętami i hostorią? Nie zwlekaj Pobierz już dziś i zainstaluj na swoim komputerze – World of Warships Download. Jest to gra kategorii MMO studia Wargaming. Jest to grupa która uzyskała sporo sukcesów, przykładowym takim była produkcja World of Tanks. Lecz wraz z jedzeniem rośnie apetyt, więc nie próżnując zajęli się kolejną symulacją statków wojennych. Jak sama nazwa nam mówi, bitwa będzie się rozgrywać na otwartym morzu, będzie to fascynująca rozgrywka na oceanie, gdzie wszystkie dostępne okręty będą toczyć bój.

World of Warships Download

Polska wersja językowa na PC

World of Warships download

Pobierz za Darmo!

Pobierz World of Warships i zainstaluj na komputerze za darmo ! My będziemy przejmować stery nad kolosalnym statkiem i musimy podejmować decyzję na śmierć i życie aby zapanować wśród licznych okrętów na oceanie. Przygotowano dla Nas wiele rodzajów takich modeli statków, które są wzorowane na miarę tych z XX wieku gdzie toczony krwawe bitwy wojenne. Warto zaznaczyć, że wszystkie parametry postarano się odwzorować do tych z 2 wojny światowej. Będą to takie czynniki jak prędkość, siłą ognia i wiele innych znaczących dla nas parametrów. Dodatkowo twórcy postarali się zdywersyfikować szanse na morzu, więc będziemy mieli możliwość modyfikacji naszych sprzętów, dzięki czemu możemy zyskać przewagę nad wrogiem.

World of Warships to gra sieciowa, gdzie główny nacisk położono na rywalizację pomiędzy realnymi graczami. Wszystkie boje toczone są w zróżnicowanych trybach takie jak krótkie misje czy też rozległe bitwy. Można także współpracować z innymi ludźmi bądź też utworzyć jakieś sprzymierzenie. Dodano możliwość tworzenia swoich grup dla bitw drużynowych.

Podsumowując całość „World of Warships Download„, gra wygląda bardzo dobrze i jest konkurentem na miarę World of Tanks ! Świetna wiadomość, że grupa Wargaming nie poprzestała tylko na jednej produkcji. Tym wydaniem może zmonopolizować tę kategorię symulatorów. Największą zmianą, co oczywiste, jest miejsce do walki i sposób sterowania tymi statkami. Główne przyciski oddane do użytku to „ASWD” oraz dodatkowe klawisze Q oraz E czyli automatyczny skręt w jedną bądź drugą stronę. Producenci postarali się również o innowacyjne rozwiązania takie jak tryb autopilot. Można sobie ustalić prędkość oraz cel podróży a statek sam będzie nawigował. Będziemy musieli natomiast uważać na wyspy, z tego względu iż może nas zgubić zbyt wysoka ufność tym kolosom i osadzić na mieliźnie. Całość wygląda naprawdę super więc zapraszamy do pobieranie i testowanie świetnego symulatora.

World of Warships Pobierz pełna wersja

World of Warships chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • World of Warships Download
  • World of Warships Pobierz za Darmo
  • World of Warships Pełna Wersja
  • Download World of Warships
  • Pobierz World of Warships
  • World of Warships Pobierz

One thought on “World of Warships Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *