23 września 2023

World Ship Simulator Download

Mimo że morskie symulatory zalały rynek, powstają co chwilę kolejne tytuły próbujące zachęcić nowych graczy do zagrania. Ta gra jest na pewno warta zainteresowania, gdyż znajdziemy w niej rozbudowany tryb kariery, który pochłonie nas niczym rejs na kilka tygodni. World Ship Simulator to kolejny symulator, polegający na sterowaniu statkami zarówno tymi większymi jak i mniejszymi. Grę opracowało studio Odin Games, mające na koncie takie tytuły jak Better Late Than Dead czy Enforcer: Police Crime Action. Aby cieszyć się fantastycznym symulatorem, wystarczy w wyszukiwarce wpisać World Ship Simulator Download i pobrać grę na swój komputer. Po zainstalowaniu możemy zasiąść za sterami swojego pierwszego statku.

World Ship Simulator Download

World Ship Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Główna rozgrywka koncentruje się na współczesnej żegludze w cywilnym wydaniu. W grze nie spotkamy żadnych statków wojskowych a zatem nie mamy możliwości brać udziału w bitwach morskich czy innych misjach z wykorzystaniem floty bojowej. Gracz wciela się w początkującego armatora, który jest na początku swojej kariery w biznesie. Na początku dysponujemy tylko małym, skromnym statkiem, ale z biegiem czasu staramy się stworzyć imperium transportu morskiego. Aby rozgrywka była nieco urozmaicona, twórcy postanowili dodać do kariery oprócz misji handlowych inne misje specjalne, takie jak misje ratunkowe czy wycieczkowe.

W World Ship Simulator mamy do czynienia z otwartym światem, dzięki czemu możemy swobodnie przemierzać morza i oceany. Główny trybem jest tryb kariery, w którym gracz ma możliwość wybierania interesującego zlecenia. Za każde zlecenie otrzymujemy pieniądze, za które możemy kupować nowe statki oraz ulepszać już te posiadane w swojej flocie. Podczas rozgrywki otrzymujemy również punkty doświadczenia, dzięki którym możemy wykonywać coraz to lepsze zlecenia i kupować jeszcze lepsze i droższe statki. Gra posiada również wątek ekonomiczny, gdzie cały czas gracz musi zadbać o płynność finansową swojego przedsiębiorstwa i dbać aby przychody zawsze były większe od poniesionych kosztów na rozwój firmy.

World Ship Simulator zwiastun

Zarządzanie firmą transportową jest bardzo istotne, ale większość naszego czasu w grze spędzamy za sterami naszego statku, kierując nim bezpośrednio po morzach i oceanach. Twórcy postawili na realizm, dzięki czemu każda jednostka posiada swoje cechy charakterystyczne. Sterowanie jest proste, lecz trzeba pamiętać, że każdy okręt kieruje się nieco inaczej. Podczas sterowania, należy zwrócić uwagę na wielkość statku oraz promień skrętu, który w małych, zwinnych statkach będzie dużo mniejszy niż w większych jednostkach. Warto zwrócić uwagę również na warunki pogodowe, które urozmaicają rozgrywkę, oraz mają znaczny wpływ na sterowanie naszym statkiem, jednakże po małym treningu nie sprawiają żadnych kłopotów. Należy również pamiętać o zarządzaniu załogą, gdzie każdy członek kierowany jest przez rozbudowany moduł sztucznej inteligencji. Poza trybem kariery, mamy również możliwość pływania w trybie swobodnym bez wykonywania żadnych misji. Warto choć raz, skorzystać z tego trybu, aby móc podziwiać ogrom otwartego świata.

 

Podsumowując, World Ship Simulator warta zainteresowania ze względu na dobrze dopracowaną grafikę oraz system rozgrywki. Tryb kariery, który jest rozbudowany pozwoli na wielogodzinne przesiadywanie przed ekranem komputera, zwłaszcza że grafika jest dopracowana pod każdym względem. Gra powinna spodobać się nie tylko starym wilkom morskim, ale również graczom którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z symulatorami statków.

World Ship Simulator Pobierz

World Ship Simulator

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz World Ship Simulator Torrent
  • Free Download World Ship Simulator Exsite
  • Chomikuj World Ship Simulator Pobierz za darmo
  • Pebx World Ship Simulator Download Free
  • Cracked World Ship Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *