25 września 2023

Wrench Download

Wrench to gra symulacyjna wydana na PC, która została wyprodukowana i wydana przez studio Missing Digit. Jest to niezwykle wciągająca produkcja, która z pewnością usatysfakcjonuje osoby interesujące się pojazdami. Wcielamy się w skórę mechanika samochodowego, którego głównym zadaniem jest serwis pojazdów wyścigowych. To prawdziwa gratka dla osób, które uwielbiają tego typu maszyny.

Wrench Download – Pełna Wersja PC

Wrench pobierz

Pobierz za Darmo!

Podczas rozgrywki musimy realizować sporą ilość obowiązków. Naszym zadaniem jest doprowadzenie samochodu do stanu pełnej sprawności. Będziemy np. wymieniać koła, czy też zniszczone elementy. Ponosimy pełną odpowiedzialność za m.in. układ hamulcowy. To w naszych rękach spoczywa bezpieczeństwo właściciela pojazdu.

Marzysz o tym, aby zostać mechanikiem? Pobierz grę Wrench Download i przekonaj się, że nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Oczywistym jest, że początkowo nie będziemy mogli wykonywać poważnych napraw. Do naszych obowiązków będzie należeć np. wymiana płynów eksploatacyjnych.

Z czasem zdobędziemy doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu będziemy mogli wykonywać poważniejsze zadania. Dzięki temu będziemy mogli wznieść się wyżej. Przestaniemy być pomocnikami mechanika – samodzielnie będziemy diagnozować oraz eliminować usterki. Wszystko to sprawia, że rozgrywka stanie się o wiele ciekawsza.

Kochasz sportowe samochody? Ściągnij za darmo Wrench Download i stań się najlepszym serwisantem w okolicy. Każda dobrze zrealizowana usługa niesie za sobą punkty. To właśnie dzięki nim możemy pchnąć naszą karierę do przodu. Jeśli zdobędziemy ich odpowiednią ilość, to odblokujemy kolejny etap naszych zmagań.

Każdy z etapów niesie za sobą zupełnie inne sportowe modele. Ponadto awarie będą coraz bardziej skomplikowane i trudne do usunięcia. Oczywiście nasze wyposażenie również się zwiększa. Będziemy mieli do dyspozycji zaawansowane narzędzia i akcesoria, które pomogą nam rozwiązać problem.

Warto wiedzieć, że nasza praca mierzona jest pozycją danego pojazdu na torze. Im większe sukcesy będzie on osiągać, tym szybciej będziemy się rozwijać. Z czasem będziemy odpowiadać również za naszych pomocników. Będziemy mogli wydawać im polecenia, dzięki czemu praca będzie przebiegać szybciej.

Twórcy zadbali o to, aby rozgrywka była niezwykle realistyczna. Każdy pojazd posiada ogromną ilość detali. Co z pewnością usatysfakcjonuje osoby zwracające uwagę nawet na najmniejszy szczegół. Produkcja świetnie oddaje drogę kariery mechanika samochodowego. Praca w warsztacie wymaga sporych umiejętności i zaangażowania.

Wrench Pobierz grę za darmo

Wrench download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

 

  • torrent Wrench pobierz grę pebx
  • crack Wrench ściągnij chomikuj
  • codex Wrench download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *