4 października 2023

X Rebirth Home of Light Download

Home of Light, to kolejne rozszerzenie do symulatora kosmicznego X Rebirth. Przypomnijmy – we wspomnianym symulatorze, stajemy się dowódcą statku kosmicznego i to od nas zależy, w jaki sposób chcemy rozwijać swoją karierę. Możemy tego dokonać albo na drodze legalnej działalności, albo też decydując się na piractwo. Twórcami zarówno samej podstawy jak i rozszerzenia jest niemieckie studio Egosoft.

X Rebirth Home of Light Download DLC

X Rebirth Home of Light Pobierz

Pobierz za Darmo!

X Rebirth: Home of Light – co nowego wnosi do rozgrywki?

Jak na dobre rozszerzenie przystało, X Rebirth Home of Light Download oferuje sporo dodatków do podstawowej wersji gry. Jest to jeden z powodów, dla których warto pobrać tą grę na swój komputer. Oto nowości, jakich możemy się spodziewać w dodatku do gry:

 1. Pojawienie się trzech nowych systemów gwiezdnych z których każdy daje graczom ogromne możliwości rozwoju własnej kariery – już sam fakt wprowadzenia kilku nowych układów sprawia że warto ściągnąć tą grę na swój komputer.
 2. Wprowadzenie nowej formy statków kosmicznych, którymi są specjalne stacje zajmujące się obsługą handlu w każdym z układów planetarnych. Wspomniane stacje mogą między innymi przechowywać interesujący nas towar a także są miejscem, w którym spotykają się zarówno sprzedający jak i kupujący.
 3. Dodatek X Rebirth Home of Light Download wprowadza również szereg nowych kosmicznych zjawisk i tajemnic, z którymi nie mieliśmy do czynienia w poprzednich odsłonach gry. W ten sposób, rozgrywka staje się o wiele ciekawsza i bardziej wymagająca nawet dla doświadczonych graczy.
 4. Nowe będą też misje – spotkamy nowe kultury obcych, pojawią się zupełnie nowe zadania itd.
 5. Oczywiście dodatek X Rebirth: Home of Light nie mógłby się obyć bez wprowadzenia całkowicie nowych technologii i statków kosmicznych. Z niektórymi przyjdzie się nam zmierzyć podczas konfrontacji, stąd też walka będzie wyglądała o wiele ciekawiej.

Mechanika gry

Jeśli ktoś narzekał na toporny interfejs X Rebirth: Home of Light, to mamy dla niego doskonałą wiadomość. Wraz z opisywanym dodatkiem, pojawił się również patch 4.0. Dzięki niemu, zarządzanie zarówno posiadanym majątkiem jak też poszczególnymi misjami będzie o wiele łatwiejsze. Patch wprowadza między innymi tak zwany wirtualny biuletyn, który pozwoli graczowi uporządkować wszystkie sprawy i zadania, jakie przed nim stoją podczas wykonywania poszczególnych misji. Ma być więc łatwiej i przejrzyściej…

Wprowadzone zmiany nie ominęły również całego systemu ekonomicznego świata X Rebirth. Już w podstawowej wersji gry, jej mocną stroną była otwartość całego wirtualnego świata. Dzięki wprowadzonym w patchu zmianom, układ ten będzie jeszcze bardziej urozmaicony. Jest to jeden z argumentów, który powinien zachęcić nas do pobrania wspomnianego dodatku jak i patcha. W „ulepszonej” wersji gry mamy więcej danych definiujących ceny i zapotrzebowanie na poszczególne towary. Jeśli więc interesują nas symulatory, które umożliwiają nieskończoną ingerencję w świat gry, do pozycja X Rebirth: Home of Light Download jest właśnie dla nas.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player – niestety jak na razie wersji multi producent nie udostępnił. A szkoda, bo mogłaby powstać naprawdę dobrej jakości gra online.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • procesor Intel Core i5 2.5 GHz/AMD Phenom II X4 3 GHz,
 • pamięć operacyjna 8 GB RAM,
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 5870 lub lepsza,
 • miejsce na dysku 12 GB HDD,
 • system operacyjny Windows 7(SP1) 64-bit

X Rebirth Home of Light Pobierz Dodatek

X Rebirth Home of Light Download

Pobierz za Darmo!

 • Pobierz X Rebirth Home of Light Chomikuj
 • Exsite X Rebirth Home of Light Download
 • Free Download X Rebirth Home of Light Pebx
 • Torrent X Rebirth Home of Light Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *