25 września 2023

X Rebirth VR Edition Download

X Rebirth VR Edition to fantastyczna, odświeżona i gruntownie przebudowana gra symulacyjna, która nawiązuje do oryginalnego, wydanego w 2013 tytułu X Rebirth. Ponadto tytuł obejmuje również zawartość dodatku X Rebirth: Home of Light. Za grę odpowiedzialne jest niemieckie studio Egosoft, które stworzyło ten tytuł z myślą o wykorzystaniu gogli wirtualnej rzeczywistości. Każdy, kto miał okazję zagrać w oryginalną wersję powinien zakupić również jej zmodernizowaną i przebudowaną odsłonę. Jeśli uwielbiasz symulatory, które wymagają użycia gogle VR, to ten tytuł będzie dla Ciebie idealną propozycją. Koniecznie pobierz X Rebirth VR Edition Download i rusz w kosmiczną przygodę!

X Rebirth VR Edition Download pełna wersja

X Rebirth VR Edition reloaded

Pobierz za Darmo!

Akcja gry dzieje się w kosmosie. Podobnie, jak to miało miejsce w podstawowej wersji rozgrywka ma miejsce wiele lat po wydarzeniach opowiedzianych we wcześniejszych odsłonach cyklu. Śmiercionośna gwiazda Supernowa doprowadziła do zniszczenia bardzo wielu różnych ośrodków cywilizacyjnych w kosmosie mając przy tym ogromny wpływ na zmianę układu sił w Galaktyce. Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w postać głównego bohatera Rena Otani, który jest kosmicznym awanturnikiem. Ponadto towarzyszy mu niejaka Yisha. razem ta para wplątała się w polityczna intrygę natrafiając przypadkiem na trop wielu nadużyć jednej z głównych frakcji, która dominuje nad całym regionem.

W trakcie akcji gracz niejednokrotnie będzie miał okazję usiąść za sterami statku kosmicznego, a także wykonywać różnorodne zadania mające na celu zarówno walkę z przeciwnikami, jak i transport kolejnych dóbr. Gracz musi zarabiać pieniądze, które może otrzymywać z handlu lub czerpie je z czyszczenia przestrzeni kosmicznej ze śmieci. Ponadto trudniąc się handlem gracz musi wykazać się umiejętnościami negocjacyjnymi, ale również potrafić dobrze przeanalizować stację, na której dochodzi do dobicia targu. W ten sposób nie tylko ma on przewagę nad przeciwnikiem, ale również asa w rękawie umożliwiającego osiągnięcie ostatecznego, satysfakcjonującego kompromisu dotyczącego cen zbywanych towarów. Oprócz wymienionych powyżej czynności, gracz w toku rozgrywki musi sam tworzyć kolejne stacje i floty transportowe lub militarne, a następnie posiadane już statki obsadzać załogą. I to wszystko w goglach wirtualnej rzeczywistości! Jeśli uwielbiasz przygody w kosmosie, to ta gra z pewnością powinna znaleźć się w Twoim zbiorze. Koniecznie pobierz X Rebirth VR Edition Download i zanurz się w kolejnych misjach i przygodach w przestrzeni kosmicznej!

X Rebirth VR Edition korzysta z zupełnie nowego silnika graficznego, który robi doskonały użytek z nowoczesnej technologii Vulkan. Grafika prezentuje się naprawdę imponująco, co dodatkowo dodaje smaczku temu wspaniałemu symulatorowi. Koniecznie pobierz X Rebirth VR Edition Download, aby przekonać się o tych wszystkich, fantastycznych elementach na własnej skórze. Rozgrywka z pewnością pochłonie Cię do reszty, a gogle wirtualnej rzeczywistości zapewnią doskonałą rozrywkę i niezapomniane, bardzo rzeczywiste wrażenia.

X Rebirth VR Edition Pobierz pełna wersja

X Rebirth VR Edition torrent

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded X Rebirth VR Edition Free Download
  • Pobierz X Rebirth VR Edition Crack Chomikuj
  • Free Download X Rebirth VR Edition Torrent Pebx
  • Exsite X Rebirth VR Edition Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *