25 września 2023

X3 Konflikt Terrański Pobierz

Gier komputerowych wymyślono już wiele, ale ich miłośników również nie brakuje. Dla tych, którzy lubią spędzać czas grając w symulatory, dobrą propozycją będzie gra X3 Konflikt Terrański. Ta ciekawa gra jest kolejną odsłoną znanej wszystkim graczom serii spacesimów, czyli symulatorów, których akcja toczy się w dalekiej przyszłości. Misją gracza jest eksploracja przestrzeni kosmicznej. Brzmi zachęcająco? Nic dziwnego, symulator jest bardzo ciekawą grą. Kto by nie chciał poznać przestrzeni kosmicznej? Póki nie ma jeszcze regularnych wycieczek w kosmos, warto zadowolić się symulatorem. Aby cieszyć się odkrywaniem wszechświata, należy wpisać w wyszukiwarkę X3 Konflikt Terrański Pobierz, a następnie pobrać grę i zainstalować ją na swoim komputerze.

X3 Konflikt Terrański Pobierz i zainstaluj

X3 Konflikt Terrański

Pobierz za Darmo!

Wymagania sprzętowe, jakie trzeba posiadać, aby móc zagrać w X3 Konflikt Terrański nie są zbyt wygórowane, gdyż należy posiadać w swoim komputerze co najmniej 2 GB RAM, Windows 98 SE/Me/2000/XP/SP2/Vista SP 1 oraz kartę graficzną 256 MB. Premiera symulatora na PC miała miejsce 17 października 2008 roku na świecie, natomiast w Polsce premiera odbyła się pół roku później, czyli 30 kwietnia 2009 roku. Wydaniem gry zajęło się niemieckie studio developerskie Egosoft. Przechodząc do konkretniejszych informacji o grze, należy wspomnieć, że jest to kulminacyjna część trylogii, która została zapoczątkowana w 2000 roku. Wydarzenia gry X3 Konflikt Terrański toczą się w Układzie Słonecznym, a właściwie skupiają się na zmianach, którymi została dotknięta planeta Ziemia na przełomie tysięcy lat. Zaczynając grę, wybiera się jeden z dostępnych scenariuszy, które dają możliwość wcielania się w rozmaite postacie. Każdy ze scenariuszy jest inny i oznacza start w innym miejscu wszechświata oraz inne zasoby, statek czy dodatkowe misje. Każde postępy gracza w głównych wątkach fabularnych obrazowane są za pomocą filmików, jak i krótkich scenek z rozmowy.

Gracz dysponuje bardzo dużą swobodą działania, co jest podobne również do poprzednich części gry. Wykonuje się między innymi zlecane przez dowództwo oraz otrzymywane od NPC-ów zadania, których ilość jest znacznie większa w porównaniu z poprzednimi odsłonami gry. Gracz może wykonywać również wiele innych czynności, takich jak np. działania ekonomiczne, polegające na transporcie, wydobywaniu surowców czy konstruowaniu własnych fabryk i stacji kosmicznych. Zadbano również o bardziej zaawansowany model ekonomiczny, który uwzględnia szybko zmieniające się współczynniki popytu i podaży. W porównaniu do poprzednich odsłon, polepszeniu uległa grafika gry, która została dopasowana do współczesnych standardów. Poprawiono wygląd statków kosmicznych, a nawet dodano kilka nieznanych wcześniej modeli, reprezentujących między innymi frakcje Argon i Terran. Dodano również wiele nowych rodzajów broni. Zmieniono także wygląd odwiedzanych stacji kosmicznych oraz wszechświata. Dzięki tym zmianom gra jest bardziej realistyczna, co pomaga we wczuwaniu się w rolę eksploatatora wszechświata.

Podsumowując, symulator X3 Konflikt Terrański spodoba się wszystkim miłośnikom tego typu gier, jak i wszystkim pozostałym osobom. Badanie wszechświata może okazać się bardzo ciekawym zajęciem. Kto wie, czy ten właśnie symulator nie wyzwoli w kimś pasji do odkrywania świata i nie spróbuje on swoich sił w realnym świecie? Warto spróbować zagrać i samemu przekonać się o tym, jak ciekawym zajęciem może być wirtualna podróż w kosmosie.

X3 Terran Conflict Download PC

X3 Konflikt Terrański pelna wersja

Pobierz za Darmo!

  • Free Download X3 Terran Conflict Game Torrent
  • Pobierz 18 X3 Konflikt Terrański Chomikuj
  • Exsite 18 X3 Konflikt Terrański Pobierz grę za darmo
  • Pebx X3 Terran Conflict Free Download Game
  • Crack X3 Terran Conflict Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *