22 września 2023

AGOS: A Game of Space Download

AGOS: A Game of Space to gra, która została stworzona głównie z myślą o zestawach VR, a do swojego funkcjonowania wymaga dodatkowego osprzętu.

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Data premiery: 28 października 2020
Gatunek: Symulacje, science fiction, symulator kosmiczny, kosmiczne, elementy przygodowe, Oculus Rift, HTC Vive, rzeczywistość wirtualna
Język: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Niemiecki

AGOS: A Game of Space Pobierz za darmo na PC

AGOS: A Game of Space download

Dane podstawowe

AGOS to gra, która kryje w sobie cechy symulatora kosmicznego, a także gry przygodowej. Pozycja została wydana przez Ubisoft i zachwyci niejednego wielbiciela kosmicznych przygód. Jeśli chcesz sprawdzić, czy to gra dla Ciebie, koniecznie pobierz ją za darmo i zobacz, co oferuje. To gra w angielskiej wersji językowej, z napisami w tym samym języku.

Aby uruchomić grę, musisz zakupić specjalne gogle VR, a także dedykowane kontrolery ruchu.

Na jakie platformy jest dostępna?

AGOS: A Game of Space jest dostępna na komputery osobiste oraz za pośrednictwem platformy Steam. Świetnym symulatorem kosmosu jest również gra Kerbal Space Program 2 – pobierz na pc.

Tryby gry

Produkcja oferuje wyłącznie możliwość toczenia rozgrywki w trybie jednoosobowym.

Na czym polega rozgrywka?

Gra może toczyć się w ogromnym uniwersum, złożonym z aż ośmiu układów gwiezdnych. Podstawą całej zabawy są specjalne misje, które musisz wykonywać, aby fabuła posuwała się do przodu, jednak to nie wszystko, co spoczywa na Twoich barkach.

Dodatkowo, musisz zadbać o utrzymanie Twojego statku kosmicznego w dobrym stanie. Co to oznacza? Sterując nim, musisz unikać przeszkód, które dryfują w przestrzeni kosmicznej. Aby to zadanie było możliwe do wykonania, a także łatwe, możesz obserwować całą akcję z perspektywy pilota, a także od zewnątrz.

Zadbaj o ekonomię

Kierowanie statkiem i wykonywanie misji to nadal nie wszystkie obowiązku, jakie spoczywają na Tobie. Dodatkowo, możesz również pozyskiwać rozmaite surowce, handlować nimi z innymi statkami kosmicznymi lub wymieniać na potrzebne Ci przedmioty czy materiały. Z pozyskanym surowców możesz tworzyć sondy kosmiczne, a twórcy gry dali również możliwość sterowania nimi, gdy lądują na różnych planetach czy innych ciałach niebieskich.

Możesz także tworzyć różne ulepszenia dla Twojego statku kosmicznego. Dzięki temu, niektóre nieprzyjazne rejony wszechświata staną się dla załogi nieco łatwiejsze do zniesienia.

Gra charakteryzuje się wysokiej jakości grafiką, która przypadnie do gustu nawet osobom, które nie są szczególnie przywiązane do tego aspektu. AGOS: A Game of Space to świetna propozycja dla osób, które poszukują ciekawej propozycji do rozgrywek w świecie wirtualnej rzeczywistości. Realistyczny wygląd poszczególnych lokalizacji zapewni świetną zabawę na długie godziny.

AGOS: A Game of Space Download Pełna wersja

AGOS: A Game of Space pobierz

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX Vega 56
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

allow you ubisoft and ubisoft, allow you ubisoft and the and you use your this 2020, ubisoft the and this your use you 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *