22 września 2023

Alchemist Simulator Download

Alchemist Simulator to polska propozycja gry symulacyjnej, w której przyjmujemy rolę szalonego alchemika, poznającego co i rusz nowe formuły.

Producent: Art Games Studio
Wydawca: Art Games Studio
Data premiery: 23 października 2020
Gatunek: Symulacje, FPP, fantasy, polskie, indie, crafting
Język: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Turecki, Portugalski brazylijski, Chiński tradycyjny, Chiński uproszczony
Ocena użytkowników: 7/10

Alchemist Simulator Pobierz – Pełna Wersja za darmo

Alchemist Simulator download

Dane podstawowe – Opis

Alchemist Simulator to gra stworzona przez polskie Art Games Studio we współpracy z Polyslash. To gra symulacyjna utrzymana w tematyce fantasy, zatem jeśli od zawsze podobała Ci się koncepcja mieszania eliksirów jak w Hogwarcie – wreszcie masz szansę to zrobić. Po prostu pobierz grę za darmo i sprawdź, ile tajemniczych mikstur uda Ci się stworzyć!

Na jakie platformy wydano grę?

Symulator alchemika jest dostępny na komputery. Grę możesz znaleźć również na Switchu. Jeśli lubisz gotować to również polecamy grę Cooking Simulator do pobrania.

Tryb gry

W Alchemist Simulator możesz grać w trybie dla jednego gracza (singleplayer). Na ten moment, twórcy gry nie zdecydowali się na wdrożenie żadnej formy kooperacji czy rywalizacji.

Na czym polega rozgrywka?

Podczas rozgrywki, wcielasz się w rolę alchemika, który żmudnie, ale konsekwentnie rozwija swoje laboratorium. Możesz w dowolny sposób eksplorować wnętrze, a także korzystać z rozmaitych elementów wyposażenia – takich jak kociołek czy moździerz. Dzięki temu cała rozgrywka wydaje się być jeszcze bardziej realistyczna i z pewnością przypadnie do gustu nawet wymagającym graczom.

Aby wykorzystać alchemiczne właściwości poszczególnych składników, możesz je zgniatać, kroić i poddawać innym czynnościom, które pozwolą Ci tworzyć rozmaite mikstury. Pewną ciekawostką jest element niepewności, którzy wprowadzili do rozgrywki twórcy gry. Podczas pracy z nieznanym Twojemu alchemikiem składnikiem, nigdy nie możesz do końca przewidzieć efektów, jakie uzyskasz! Zaryzykujesz, czy raczej rozegrasz to bezpiecznie?

Pozyskiwanie nowych przepisów

Jak łatwo się domyślić, rozwój Twojego laboratorium nie będzie możliwy bez nowych przepisów. Te z kolei możesz pozyskiwać poprzez wykonywanie zleconych Ci przez innych mikstur. Jednak uważaj, podejmując się poszczególnych zleceń: mają one bezpośredni wpływ na otaczający Cię świat, dlatego niektórych zadań po prostu nie warto się podejmować. Czy uda Ci się prawidłowo określić stopień opłacalności realizacji zadania w każdym przypadku?

Drugą z metod, które dadzą Ci możliwość pozyskania nowych przepisów na magiczne mikstury, jest przypadkowe mieszanie ze sobą rozmaitych składników. O ile wykonywanie zadań z pewnością daje satysfakcję, możliwość tego rodzaju zabawy jak samodzielne tworzenie mikstur to niesamowita zabawa, która przypadnie do gustu każdemu graczowi!

Alchemist Simulator Download – gra do pobrania na PC

Alchemist Simulator pobierz

Wymagania sprzętowe Alchemist Simulator:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-4130 3.4 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

2020 producent wydawca polyslash data sprawdzić, gier alchemist simulator will and your polyslash producent wydawca steam 2021, platformy zaloguj gier steam switch producent wydawca polyslash, 2020 your steam opis platformy 2021, gier steam your switch 2021, gier zaloguj opis dzięki data 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *