17 maja 2024

American Truck Simulator: Colorado Pobierz dodatek

American Truck Simulator: Colorado to kolejne rozszerzenie cieszącej się ogromną popularnością. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że w American Truck Simulator, podstawowym celem jest bezpieczny transport ładunku z punktu A do punktu B. Gra została stworzona na PC-ty czyt. Microsoft Windows. Producenci zapewniają, że data premiery na platformie steam odbędzie się w 2020 roku.

American Truck Simulator: Colorado Download DLC

American Truck Simulator: Colorado PC

Pobierz za Darmo!

Inteligentny system ruchu

Tym razem twórcy gry, studio SCS Software, zdecydowali się umieścić akcję w stanie Kolorado. Znając poprzednie pozycje z tej serii, możemy spodziewać się świetnej grafiki i doskonałego odwzorowania systemu dróg.

Tak też jest. Inni użytkownicy ruchu zachowują się jeszcze bardziej realistycznie, reagując na nasze ruchy. O ile to w ogóle możliwe, studio dało radę jeszcze bardziej ulepszyć sztuczną inteligencję, która kieruje innymi pojazdami.

American Truck Simulator: Colorado daje wyłącznie możliwość gry solo, dlatego zapewne znajdzie ona swoich fanów i przeciwników. Jeśli lubisz samotne rozgrywki, pobierz tę grę za darmo i ciesz się świetną zabawą przez długie godziny.

Dokładnie odwzorowane drogi

Nieustająco zachwyca mnie sposób, w jaki twórcy gry przenoszą na ekrany komputerów faktyczne systemy drogowe poszczególnych stanów. Tym razem mamy do czynienia z Kolorado, które ze względu na rozmiary, jest dość mocno zróżnicowane.

Znajdują się tu nie tylko pustynie, ale również tereny górzyste, rzeki oraz kaniony. Wszystko to możemy podziwiać z okien swojego osiemnastokołowego giganta. Podobnie jak w poprzednich dodatkach do gry, również i tu ciężarówki zostały stworzone w najdrobniejszych szczegółach.

Nawet najwięksi fani różnych marek ciężarówek nie doszukają się różnić w stosunku do oryginalnych pojazdów. Ze względu na ich bogaty wybór, możemy zdecydować się na rozmaite auta.

Jak zostać szefem firmy?

W grze symulacyjnej American Truck Simulator: Colorado świetne jest także to, że nie musimy się ograniczać do jazdy ciężarówką. Fani tego typu zabawy mogą pozostać kierowcami przez całą grę, jednak nie jest to konieczność. Chcąc kierować całą firmą, mamy także możliwość przejścia całej ścieżki kariery zmierzającej do tego celu. Poszczególne wybory sprawiają, że uda nam się osiągnąć ten cel.

Osobiście uważam, że możliwość prowadzenia kariery to świetna opcja, która urozmaica rozgrywkę. Jednak główną i największą zaletą American Truck Simulator jest wysokiej jakości grafika i dokładne odwzorowanie wyglądu Kolorado. Możemy odwiedzić wiele naprawdę pięknych i ciekawych lokalizacji, charakterystycznych dla tego stanu.

Jeśli chcesz zagrać w tę lub inne darmowe gry, wystarczy wybrać jedną z pozycji i kliknąć download.

American Truck Simulator Colorado Pobierz DLC

Ciezarowki w Kolorado DLC

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual core CPU 2.4 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Karta graficzna: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000).
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.

 

  • Pełna wersja American Truck Simulator: Colorado torrent darkw
  • free Download American Truck Simulator: Colorado crack chomikuj

Źródło:

  1. https://store.steampowered.com/app/1209471/American_Truck_Simulator__Colorado/
  2. https://truck-simulator.fandom.com/wiki/Colorado
  3. https://www.ppe.pl/news/144168/american-truck-simulator-dlc-colorado-nastepnym-rozszerzeniem-dla-popularnej-gry-studia-scs-software.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *