23 września 2023

American Truck Simulator Oregon Download

American Truck Simulator: Oregon to kolejny (po New Mexico) dodatek do popularnego „amerykańskiego” symulatora ciężarówek, za którego powstaniem stoi firma SCS Software. Tym razem, przenosimy się do słynnego „stanu bobrów”, którym w lokalnej nomenklaturze jest właśnie Oregon.

American Truck Simulator Oregon Download PC

Podstawowa wersja + dodatek DLC Oregon

American Truck Simulator Oregon pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

American Truck Simulator: Oregon nie wprowadza zbyt wielu zmian w mechanice gry (jak na klasyczny dodatek przystało). Zmiany objęły za to lokacje, które pojawiają się w grze. Tym razem, do dyspozycji graczy oddano Oregon, czyli stan o dość zróżnicowanej gęstości zaludnienia i dość złożonej sieci dróg. Dlatego, jeśli jesteś miłośnikiem wirtualnego zwiedzania USA z poziomu ciężarówki, koniecznie pobierz na swój komputer American Truck Simulator Oregon Download i przekonaj się, jak piękną lokalizacją jest to niezwykłe miejsce.

Idealne odwzorowanie Oregonu wcale nie było tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać. Wręcz przeciwnie – ten niezwykły stan jest bardzo zróżnicowany i to nie tylko pod kątem metropolitalnym, ale również przyrodniczym. Ciekawostką niech będzie fakt, że również stan okolicznej przyrody został dokładnie odzwierciedlony w tym dodatku, co bardzo korzystnie wpływa na otoczenie naszego pojazdu.

W trakcie przejażdżki będziemy mogli obserwować malownicze lasy, pokrywające niewielkie, otaczające nas góry a także szereg przepięknych rzek i jezior, które jeszcze bardziej wzbogacają nasze otoczenie. W trakcie jazdy, zobaczymy też słynny Las Krzemowy, który jest siedzibą wielu znanych na całym świecie firm. Co ciekawe, niektóre z tych przedsiębiorstw będziemy odwiedzać, transportując do nich różnorakie towary. Jeśli więc chcesz poznać ten niezwykły stan nie tylko od przyrodniczej, ale też i od gospodarczej strony, koniecznie pobierz na swój komputer American Truck Simulator Oregon Download i przekonaj się, jak piękną i malowniczą lokację, udało Ci się właśnie odkryć.

Szczegóły techniczne

Grafika pojawiająca się w dodatku American Truck Simulator: Oregon, charakteryzuje się tym samym poziomem złożoności, co szata graficzna podstawy. Dzięki temu interfejs graficzny jest tu bardzo ujednolicony, co korzystnie wpływa na jego odbiór przez gracza.

Warto również zwrócić uwagę na to, że American Truck Simulator: Oregon jest rozszerzeniem niesamodzielnym, które nie funkcjonuje bez podstawy, czyli ATS. Jeśli więc posiadasz na swoim komputerze ten niezwykły symulator, koniecznie pobierz na dysk American Truck Simulator: Oregon Download i odkryj na nowo tą niezwykłą grę.

Ciekawostki

Po zainstalowaniu dodatku, na platformie Steam pojawią się nowe osiągnięcia, które będą sukcesywnie odblokowywane, w miarę postępu w grze.

Tryby gry

Mamy złą wiadomość dla wszystkich miłośników trybu rozgrywek sieciowych. American Truck Simulator: Oregon jest dostępny tylko i wyłącznie w trybie single player, aczkolwiek niedogodność tą kompensuje bardzo ciekawy i złożony świat gry.

American Truck Simulator Oregon Pobierz Pełna Wersja PC

American Truck Simulator Oregon download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX American Truck Simulator Oregon Pobierz za darmo
  • Free Download American Truck Simulator Oregon Torrent Pebx
  • Pobierz American Truck Simulator Oregon Crack Chomikuj
  • SKIDROW American Truck Simulator Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *