25 września 2023

Among Trees Download

Among Trees to świetnie znana gra survivalowa, która niemal natychmiast zyskała ogromną popularność wśród najbardziej wymagających graczy. Jest to produkcja wydana na platformę PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio FJRD Interactive. Na specjalną uwagę zasługuje dopracowana grafika, która obfituje w ogromną ilość detali. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły.

Among Trees Download – Pełna Wersja

Among Trees pobierz

Pobierz za Darmo!

Marzysz o tym, aby przekonać się, jak wygląda życie w dziczy? Pobierz grę Among Trees Download i przekonaj się, jak wyglądałoby twoje życie na prawdziwym pustkowiu. Naszym głównym zadaniem jest eksploracja niebezpiecznego lasu. Znajdziemy tutaj ogromną ilość przeszkód i elementów, które będą utrudniać nam rozgrywkę.

Przemierzając las musimy zwrócić uwagę na surowce, które pomogą nam rozbudować naszą drewnianą chatkę. Istotne jest więc to, aby myśleć strategicznie. Musimy rozglądać się po otoczeniu, gdyż tylko wtedy zdobędziemy skrzętnie ukryte przedmioty. Opisywana gra survivalowa jest wyjątkowo wciągająca – twórcy zadbali o urozmaicenia.

Rozgrywkę możemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Warto wspomnieć, że nasza postać opisana jest za pomocą kilku wskaźników. Musimy kontrolować je podczas zabawy. Mowa tutaj o m.in. poziomie głodu, czy też zdrowia. Jeśli nie będziemy zwracać uwagi na potrzeby naszego bohatera, to rozgrywka zakończy się przedwcześnie.

Masz ochotę eksplorować dziki las? Ściągnij za darmo Among Trees Download i wykaż się sprytem, odwagą i czujnością. Na naszej drodze stanie wiele śmiercionośnych przeszkód. Musimy więc uważać na niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą otoczenie.

Na starcie otrzymujemy drewnianą chatkę, a także zestaw podstawowych narzędzi. Ponadto do dyspozycji mamy zapasy żywności, które pozwolą nam przetrwać przez jakiś czas. Musimy jednak wyruszyć w las po to, aby znaleźć surowce potrzebne do rozbudowy domku, czy też pożywienie. Polecamy też Cattle and Crops pobierz.

Jedzenie możemy pozyskać na wiele różnych sposobów np. poprzez łowienie ryb, zbieranie owoców, czy też grzybów. Możemy samodzielnie przyrządzać potrawy, a nawet hodować rośliny. Istotne jest to, aby uważać na przeciwników, którzy pojawią się na naszej drodze.

Szczególnym zagrożeniem jest dla nas dzika zwierzyna. Jeśli tylko możemy, to powinniśmy omijać niebezpiecznych mieszkańców lasu. Dużą rolę odgrywają także warunki atmosferyczne. Ważne jest to, aby podczas ataków pogody (np. burzy śnieżnej) znaleźć bezpieczne schronienie, które pozwoli nam przeżyć. Na uwagę zasługuje przyjazna dla oka grafika.

Among Trees Pobierz grę na PC

Among Trees download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

 

  • crack Among Trees pobierz za darmo chomikuj
  • torrent Among Trees ściągnij grę pebx
  • codex Among Trees download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *