20 czerwca 2024

Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Download

Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator to symulator lotniczy, w którym gracz ma możliwość sterowania słynnym samolotem AV-8B Harrier II. Tytuł jest mentalnym spadkobiercą produkcji Combat Air Patrol z 1993 roku, uznawanej za jedną z najlepszych gier symulacyjnych wydanych na platformę Commodore Amiga. Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator to dzieło brytyjskiego studia Sim155 Limited, w którego skład wchodzi programista i projektant pierwowzoru, weteran branży Ed Scio.

Combat Air Patrol 2 Military Flight Simulator Download do pobrania

Combat Air Patrol 2 skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator

W Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator gracz zasiada za sterami amerykańsko-brytyjskiego samolotu rozpoznawczego McDonell Douglas AV-8B Harrier II, który trafił na rynek w latach osiemdziesiątych. Od momentu wejścia do masowej produkcji nieustannie wykorzystywany jest przez siły zbrojne Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Do jego cech charakterystycznych należy możliwość pionowego, krótkiego startu oraz lądowania w trybie V/STOL. Jeżeli zawsze chciałeś sterować kultowym Harrierem II, pobierz Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Download i zasiądź za sterami tej niezwykle wydajnej maszyny.

Rozgrywka w grze Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator

Akcja gry ma miejsce w okolicach cieśniny Ormuz, która oddziela Zatokę Omańską od Zatoki Perskiej. Rejon działań odwzorowany w omawianej produkcji gry symulacyjnej obejmuje obszar zajmujący 250 tysięcy km2. Podczas zabawy gracz może wziąć udział w scenariuszach fikcyjnych, które skupiają się gównie na walkach z celami powietrznymi, morskimi oraz lądowymi. Jeżeli lubisz misje lotnicze, pobierz Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Download i podejmij się licznych patroli morskich oraz szturmowych. Zabawa uzupełniona została elementami strategicznymi, w związku z czym poszczególne misje muszą być szczegółowo zaplanowane. Dotyczy to np. konieczności uwzględnienia cywilnych oraz wojskowych jednostek pływających.

Mechanika w grze Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator

Poziom realizmu oferowany przez Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator jest dość średni. Można go porównać z produkcjami takimi jak II-2 Sturmovik czy Stike Fighters. Obecność rozmaitych uproszczeń może nie przypaść do gustu miłośnikom najbardziej klasycznych lotniczych gier symulacyjnych. Model lotu odbiega jednak od rozwiązań znanych ze czysto zręcznościowych symulatorów konsolowych, takich jak na przykład seria Ace Combat. Produkcja szczegółowo odwzorowuje wygląd Harriera, a także specyfikę jego uzbrojenia oraz inne parametry techniczne. Na uznanie zasługuje także funkcjonalny kokpit samolotu, który przygotowany został w pełnym trójwymiarze. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy pilot, pobierz Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Download i wyrusz w przestworza. Kampania fabularna produkcji pozwala na zabawę zarówno samodzielną, jak i w dynamicznym trybie kooperacji. Gracze mogą dołączać do rozgrywki innych uczestników zabawy, a także wzajemnie zapraszać się do zabawy.

Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Pobierz skidrow

Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator steam

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Reloaded
  • Warez-bb Combat Air Patrol 2 Military Flight Simulator torrent PC
  • Free Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator Do pobrania
  • Za darmo Combat Air Patrol 2: Military Flight Simulator zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *