2 października 2023

Emergency 2016 Download

Nie ma chyba pracy równie fascynującej co niebezpiecznej pracy niż praca w pogotowiu ratunkowym. Niestety, tylko nieliczni są w stanie czerpać satysfakcję z wykonywania tego zawodu, polegającego na ratowaniu życia ludzkiego. Ratownik medyczny to w rzeczywistości naprawdę elitarny zawód, który wymaga odpowiednich kwalifikacji, ale także motywacji oraz zaangażowania. W wirtualnym świecie wystarczy sprawdzenie własnych sił w grze z serii Emergency, która już teraz dostępna jest w wersji do ściągnięcia z sieci.

Emergency 2016 Download

Emergency 2016 Pobierz

Pobierz za Darmo!
Produkowana przez niemiecką firmę Sixteen Tons Entertainment gra o wdzięcznej nazwie Emergency: Fighters for LifeWojownicy życia – dała początek niesamowitej serii, w której każdy może wcielić się w bohatera jednostki. Premiera miała miejsce w 1998 roku, zaś projekt ten bazował na rzeczywistym czasie, co dodaje realizmu akcji. Cała rozgrywka polega zaś na dowodzeniu służbami ratunkowymi podczas nagłych wypadków lub katastrof.

Do roku 2010 promowaniem gry zajmowała się wytwórnia Sixteen Tons Entertainment, od daty premiery, a więc w przeciągu dwunastu lat udało się jej również zaprezentować światu aż siedem kontynuacji Emergency: Fighters for Life. Wydanie kolejnych części zależało od współpracy Quadriga Games oraz Deep Silver. To niezwykłe producenckie i wydawnicze działanie zaowocowało kontynuacją Emergency, każda kolejna część staje się coraz bardziej popularnym produktem, wśród innych znanych symulatorów.

Premiera ostatniej pełnej wersji Emergency 5 miała miejsce pod koniec roku 2014. Ta część, podobnie jak inne odsłony, od razu zyskała rzeszę sympatyków. Sukces okazał się tak ogromny, że od razu rozpoczęto pracę nad rozszerzeniem wersji. W rezultacie intensywnej pracy nad projektem, data premiery gry Emergency 2016 odbyła się już w 2015 roku. Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 Download, podobnie jak poprzednie części to komputerowa strategiczna gra czasu rzeczywistego, w której gracz ponownie wciela się w dowódcę oddziałów ratunkowych, takich jak straż pożarna, policja, pogotowie oraz służby techniczne. Celem rozgrywki jest poskramianie katastroficznych skutków klęsk żywiołowych, wypadków lub napaści. Podobnie jak w innych częściach cała akcja rozgrywa się na ulicach niemieckich metropolii.

Ciągle głównym zadaniem gracza jest szybkość i trafność reakcji na negatywne bodźce zewnętrzne. Ogólnie rzecz biorąc dzięki powtarzalności akcji, gracz jest w stanie przewidywać niektóre zachowania. Z drugiej strony musi być on gotowy na zmianę kierunku akcji, dlatego tak ważna będzie tu umiejętność podejmowania szybkich decyzji. To nie jest gra strategiczna, tu nie ma czasu na planowanie.

Jako rozszerzenie poprzedniej odsłony, symulator Emergency 2016 posiada ogromną ilość gotowych kampanii i scenariuszy, wzbogaconych o dodatkowe atrakcje w postaci dodatkowych, nie publikowanych nigdy wcześniej misji. Niezwykle atrakcyjna kampania, zaprezentowana w najnowszej odsłonie przenosi bohatera do pradawnej Kolonii. Celem bohatera będzie nie tylko zwalczanie objawów dżumy, ale jej likwidacja. W innym razie epidemia będzie tragiczna w skutkach, której ślady będą widoczne w współczesności… Największym atutem tej gry jest rozbudowany multiplayer za pośrednictwem którego, gracze mogą współdziałać podczas misji za pośrednictwem sieci. Warto zaznaczyć również, że symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 Download posiada niezwykle dopracowaną szatę graficzną wzbogaconą o efekty dźwiękowe, dzięki temu łatwiej jest się w wczuć w rolę ratownika.

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 Pobierz
Zobacz także > Emergency 2017 <

Emergency 2016 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Emergency 2016 Torrent
  • Pobierz Emergency 2016 Chomikuj
  • Exsite Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 Pobierz za darmo
  • Pebx Emergency 2016 Free Download
  • Emergency 2016 Download Prophet
  • Pełna Wersja Emergency 2016 Reloaded

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *