25 września 2023

Excalibur Download

Nieobca jest Ci tematyka bitewna, a nawet sam chciałbyś stać się bohaterem wzorem dawnych rycerzy, tylko we współczesnej odsłonie? Nic prostszego! Pobierz Excalibur download i z podniesioną przyłbicą stań na polu walki, wykorzystując sprzęt najnowszej generacji. Gra Excalibur to komputerowe dziecko firmy Wargaming która jest odpowiedzialna za takie produkcje jak World of Warships. Niektórzy porównują rozgrywkę do znanej serii World of Tanks, jednak twórcy gry zdecydowanie odżegnują się od tego typu konotacji. Excalibur jest bowiem tłem porównawczym dla samego siebie i ma tworzyć zupełnie nową jakość, w której każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. Z pewnością jest to największa gratka dla fanów gier bitewnych, ale może zainteresować także graczy na co dzień wybierających bardziej pacyfistyczne produkcje, ponieważ gra ma wiele do zaoferowania. Data premiery na Microsoft Windows PC jest zaplanowana do roku 2019.

Excalibur Download pełna wersja

Excalibur pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Współczesne realia

Przede wszystkim, akcja gry nie dzieje się w dawnych czasach, choć etos rycerski jest w niej jak najbardziej kultywowany. Bohaterowie Excalibura mają jednak do dyspozycji najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne technologie, oraz strategie walki. Posługują się rozwiniętymi technicznie pojazdami i rodzajami broni oraz w pełni zaawansowanym sprzętem. Walka nie ogranicza się też wyłącznie do wojny podjazdowej, czołgów i jednostek terenowych, ale rozgrywa się także w powietrzu za sprawą profesjonalnych helikopterów i bojowych pojazdów latających. Mamy do czynienia zatem z różnorodnością bojowych środków transportu oraz wojną totalną. Gra dzieli maszyny bojowe na konkretne kategorie, z których każda ma swoje mocne oraz słabsze strony. Strategia walki musi zatem przewidywać, jaki rodzaj maszyny wybrać do realizacji konkretnego celu. Przekonaj się, czy jesteś skutecznym przywódcą i strategiem. Pobierz Excalibur download i stań się dzielnym żołnierzem, który oddaje całe serce w walce, i nie boi się nawet najpotężniejszych przeciwników. Gra utrzymana w klimacie wojennej zawieruchy zyskuje walor bogatej tradycji, lecz jednocześnie pokazuje dzisiejsze wyobrażenie potyczek pomiędzy rywalami.

Inne mocne strony gry

Niewątpliwie zaletą rozgrywki jest przejrzysta, dość realistycznie przedstawiona grafika. W oczy rzuca się dbałość o każdy detal i niesamowita szczegółowość, która nakazuje wiernie odwzorować każdą cegłę z zawalonego budynku. Gra charakteryzuje się również sporą przestrzenią prezentowanych lokacji, dając graczowi znaczny stopień swobody w poruszaniu się po nieprzyjaznym świecie bitewnej kurzawy. Pracownicy studia Wargaming zadbali o to, by przygotować dla graczy kilka zaskakujących rozwiązań oraz cały szereg dostępnych możliwości strategicznych.

Wygrywa ten, kto ma lepszy plan

Przemyślana strategia to kluczowa kwestia w grach dotyczących pancernych starć. Dostępny sprzęt, urządzenia oraz pojazdy to jedno, ale zamysł gracza oraz jego kreatywność na polu bitwy są równie istotne. Excalibur na PC to gra, która wzmaga apetyt w miarę jedzenia. Każdy z nas wyobraża sobie własne heroiczne czyny i siebie w roli nieustraszonego wojownika. Pobierz zatem i ty grę Excalibur download, by uwolnić drzemiącego w tobie bohatera.

Excalibur Pobierz pełna wersja

Excalibur pełna wersja

Pobierz za Darmo!

  • crack Excalibur 2019 chomikuj pobierz
  • torrent Excalibur pebx download
  • pełna wersja Excalibur 2019 do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *