28 listopada 2023

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download

Farming Simulator 17 Big Bud DLC to – jak sama nazwa wskazuje – dodatek do gry Farming Simulator 17. Podobnie jak w przypadku wersji macierzystej, za stworzenie dodatku odpowiedzialne jest studio Giants Software. Warto zaznaczyć, że do prawidłowego działania aplikacji, konieczne jest posiadanie jej wersji macierzystej.

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download PC

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Dodatek nie wprowadza żadnych nowości do mechaniki gry. Rozgrywka nadal opiera się na tych samych mechanizmach co wcześniej. Naszym zadaniem jest więc uprawa roli i nauka obsługi poszczególnych maszyn. Nowością wprowadzoną przez dodatek jest obsługa dwóch maszyn i to przed duże M. Chodzi oczywiście o Big Bud 450 i jeszcze większy Big Bud 747. Są to prawdziwe kolosy z tym że ten większy (wymiary 8×6 metrów, masa 50 ton) nie był i prawdopodobnie nie będzie przez nikogo używany. Z racji tego, że wspomniane maszyny są dość specyficzne w prowadzeniu, kierowanie nimi będzie odpowiednio utrudnione. Zwłaszcza, jeśli „wychowaliśmy się” na dobrze znanych wszystkim miłośnikom tej symulacji nowoczesnych maszynach rolniczych. Jeśli również i Ty chcesz dołączyć do posiadaczy wirtualnej wersji Big Buda 747, koniecznie pobierz na swój komputer dodatek Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download i ciesz się może nieco toporną w obsłudze, ale zarazem potężną maszyną.

Choć obydwa modele są „czołówką” tegoż dodatku, jego twórcy wprowadzili również kilkanaście innych, dodatkowych modeli traktorów i rozrzutników. Wśród nich są między innymi: AGRISEM Cultiplow Platinum, BEDNAR Swifter SM 18000, Brent Avalanche 1596, Brochard Constructeur EV2200 WR, Flexi-Coil ST820, Great Plains YP-2425A, Grégoire-Besson SPSL 9 WR, Grégoire-Besson Trailed Lifter, Hatzenbichler Terminator TH18, Hatzenbichler TH1400 Air Cart, Seed Hawk 980 Air Cart i Seed Hawk XL Air Drill 84FT.

Grafika

Dodatek nie wprowadza żadnych udoskonaleń jeśli chodzi o grafikę. Niemniej, podobnie zresztą jak w przypadku wersji macierzystej, również i tu możemy cieszyć się bardzo realistycznym podejściem do wnętrza obsługiwanych maszyn. Od strony graficznej wszystko wygląda doskonale – zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. A motyw przejeżdżającego obok słynnego Big Buda 747 faktycznie sprawia, że na plecach zaczynają pojawiać się ciarki… Jeśli więc również i Ty chcesz zobaczyć, jak z bliska (i od środka) wyglądają najpopularniejsze maszyny rolnicze świata, koniecznie pobierz na swój komputer dodatek Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download i ciesz się rozrywką najcięższego formatu.

Dodatkowe informacje

W wersji gry na komputery PC, pojawiła się angielskojęzyczna wersja ebooka, z której możemy się nauczyć czegoś więcej na temat uprawiania i hodowania roślin na naszym wirtualnym poletku. Niestety jak na razie nie pojawiła się jej wersja w odmianie polskojęzycznej. Mimo to, jeśli już zakochałeś się w tej grze, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download na swój komputer. Przekonasz się, że dla prawdziwego pasjonata, żadne ebooki i instrukcje nie będą potrzebne.

Wymagania techniczne

  • Procesor – Dual Core 2.0 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • Karta grafiki – 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 6770 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 6 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/10

Farming Simulator 17 Oficjalny Dodatek Big Bud Pobierz – Pełna Wersja

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Farming Simulator 17 Big Bud DLC CODEX Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 17 Oficjalny Dodatek Big Bud Pebx PC
  • Exsite Farming Simulator 17 Oficjalny Dodatek Big Bud Pobierz za darmo
  • Skidrow Farming Simulator 17 Big Bud DLC Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *