20 czerwca 2024

Green Hell Download

Według wielu ludzi prawdziwe piekło zaczyna się tam, gdzie nie ma wody, jedzenia ani żadnych roślin. Jak się okazuje, piękne rejony świata mogą być równie niebezpieczne, jak pustynie. Jeśli chcesz przekonać się, jak znakomicie prezentuje to gra indie studia Creepy Jar, pobierz Green Hell download i wejdź w samo serce amazońskiej dżungli. Gra będzie dostępna na PC.

Green Hell Download – Pełna Wersja

Green Hell pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Symulacyjne gry survivalowe stawiają na wysoki poziom trudności, pomysłowość gracza oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Nie inaczej jest w tym wypadku. W polskiej produkcji główny bohater zostaje pozostawiony sam sobie w dżungli i od podstaw musi nauczyć się walczyć o przeżycie. Odzwierciedleniem tego jest wiele rozbudowanych mechanik, wśród których można znaleźć dbanie o odpowiednie nawodnienie i unikanie głodu. Do tego dochodzą poszczególne umiejętności pozwalające na przetrwanie w dziczy. Bohater przy pomocy gracza musi nauczyć się rozpalać ogień, wędkować i polować na dzikie zwierzęta. Każde z tych zadań wymaga od gracza odpowiedniego przygotowania i interakcji z otoczeniem.

W bardziej zaawansowanym etapie gry można pokusić się o nieco bardziej zaawansowane czynności. Gdy już uda się zaspokoić podstawowe potrzeby bohatera, warto pokusić się o zbudowanie schronienia, które, wraz z nabywanymi osiągnięciami i materiałami, może stać się znacznie bardziej zaawansowanym kompleksem. Bardzo istotny jest tutaj crafting, czyli wytwarzanie przedmiotów. Jest to jedna z najważniejszych mechanik w tego typu produkcjach, które stanowią o jakości całego dzieła. W wypadku tej gry indie nie ma potrzeby, by się przejmować. Jeśli chcesz sprawdzić, jak bardzo rozbudowany i fascynujący jest crafting w produkcji polskiego studia Creepy Jar, pobierz za darmo Green Hell PC download i od zera twórz narzędzia niezbędne do przeżycia w skrajnie niebezpiecznej dżungli amazońskiej.

By główny bohater miał szansę przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, koniecznie trzeba dbać o jego stan psychiczny i fizyczny. Choroby, obrażenia i pasożyty to ogromne zagrożenia, które mogą spowodować śmierć, jeśli odpowiednio wcześnie nie podejmie się odpowiednich kroków. Protagonista wskutek znacznego obciążenia psychicznego spowodowanego jakże skrajnymi warunkami może również powoli dążyć do całkowitego szaleństwa, dlatego warto bacznie obserwować jego stan w trybie „kontroli ciała”, który przedstawia kompleksowe informacje na temat protagonisty. Sprawdź także grę Shelter 2 do pobrania.

Gra, oprócz bardzo rozbudowanej rozgrywki, oferuje bardzo ładną i realistyczną oprawę graficzną. Innym wartym uwagi elementem jest sama dżungla. Twórcy wiernie odwzorowali florę i faunę, sposób, w jaki zwierzęta się zachowują o danej porze dnia. Bardzo rozbudowana jest w tej grze pogoda, a warunki atmosferyczne są jednym z najważniejszych czynników decydujących o kolejnych poczynaniach. Co ważne, środowisko również czynnie reaguje na działania gracza, a nie tylko biernie obserwuje kolejne czynności. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda jedna z najlepszych pierwszoosobowych gier survivalowych, ściągnij grę Green Hell free download i wejdź w sam środek dżungli.

Green Hell Pobierz grę za darmo

Green Hell download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon RX 460
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

  • Crack Green Hell pobierz grę pebx
  • torrent Green Hell ściągnij na PC chomikuj
  • Pełna Wersja Green Hell download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *