20 czerwca 2024

GunFleet Download

GunFleet to darmowa gra MMO, z wbudowanym systemem mikropłatności. Wcielamy się w niej w rolę dowódcy jednej z niewielkich, ale za to autentycznych (pamiętających czasy obu wojen światowych) jednostek pływających. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest rosyjskie, niezależne studio Areo Gaming.

GunFleet Download Pełna Wersja PC

GunFleet pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła GunFleet jest dość prosta i przypomina chociażby słynne, białoruskie World of Warships. Jeśli jednak przejadły się Wam duże i trudne w manewrowaniu okręty, koniecznie pobierzcie na swój komputer GunFleet Download. Przekonacie się, ile uroku ma w sobie walka małych, ale niesamowicie zwinnych jednostek.

Jak już wspomnieliśmy, fabuła gry przenosi nas w czas obydwu wojen światowych. Rozgrywkę (a w zasadzie wielkie bitwy morskie) możemy prowadzić za pomocą okrętów rosyjskich, japońskich, niemieckich a także amerykańskich. Podobnie jak w World of Warships, również i tu mamy do czynienia z charakterystycznym drzewkiem jednostek.

Posiadane przez nas okręty dzielimy na następujące linie: pojazdów lekkich (Light Attack Craft), średnich (Medium Attack Craft), kanonierek (Heavy Gunboat) i okrętów podwodnych (Submarine). Każda z nich ma swoje właściwości i określone uzbrojenie. Rzecz jasna coraz bardziej rozbudowane jednostki są dostępne po zdobyciu określonego poziomu w grze.

Mechanika gry

GunFleet łączy w sobie cechy klasycznej zręcznościówki i gry symulacyjnej. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji różne rodzaje uzbrojenia. Pociski najlżejszego kalibru, wystrzeliwane z lekkiej broni pokładowej są skuteczne wyłącznie przeciw lekkim i słabo opancerzonym jednostkom. Dlatego strzelanie z nich przeciwko dużym i ciężkim jednostkom nie ma większego sensu.

Jeśli na widnokręgu pojawią się znacznie większe okręty, w roli ich egzekutora doskonale sprawdzą się ciężkie działa okrętowe. Do dyspozycji mamy również torpedy. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo duża siła rażenia i… niewielka celność. Jeśli więc chcesz poczuć się jak prawdziwy podwodniak z czasów II Wojny Światowej, koniecznie pobierz na swój komputer GunFleet Download. Przekonasz się, że załogi okrętów podwodnych wcale nie miały łatwego życia…

W celu ułatwienia rozgrywki, twórcy gry wprowadzili do niej tryb automatycznego strzelania do wrogich okrętów. Mamy jednak złą wiadomość dla wszystkich, którzy wolą skupić się wyłącznie na manewrowaniu – automatyczne celowanie nie za bardzo sprawdza się w ferworze walki. Już po kilku godzinach nabierania doświadczenia, gracz powinien osiągnąć poziom sztucznej inteligencji, zaimplementowanej w grze…

Tryby gry

Standardowym trybem w GunFleet jest rozgrywka w której ścierają się ze sobą dwie różne floty. Rozgrywka kończy się w momencie zniszczenia wszystkich okrętów przeciwnika, bądź też w sytuacji, gdy jedna ze stron zajmie przeciwną bazę.

Podobnie jak u swojego białoruskiego protoplasty, również i w GunFleet nie ma możliwości respawnu, czyli powrotu do wcześniej zapisanego stanu gry. Jeśli więc kochasz walkę w czasie rzeczywistym, pobierz GunFleet i ciesz się rozgrywką z której “nie ma już odwrotu”. Nigdy…

Uwaga! Gra jest dostępna wyłącznie w trybie multiplayer. do jej prawidłowego funkcjonowania wymagane jest w miarę szybkie połączenie internetowe.

GunFleet Pobierz gre na PC

GunFleet download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download GunFleet Chomikuj
  • Pobierz GunFleet Torrent Pebx
  • Exsite GunFleet Free Download
  • Pełna Wersaja GunFleet Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *