25 września 2023

Hunting Simulator 2 Pobierz na PC

Hunting Simulator 2 jest kontynuacją gry z 2017 roku, która jest rodzajem symulacji polowań. Została opracowana przez Neopica oraz wydawcę Nacon / Bigben Interactive. Będzie dostępna na platformach typu PC, PS4, XONE oraz SWITCH w trybie single player. Jej główny cel to polowania, które mogą mieć wszelakie zakończenie. Być może i należy do dość specyficznego gatunku, mimo tego nie każde darmowe gry potrafią dać takiej mieszanki przygody oraz adrenaliny jak tego typu gra.

Hunting Simulator 2 Download – Pełna wersja gry

Hunting Simulator 2 pobierz

Pobierz

Polowanie czas zacząć!

To czy grałam w poprzednią część nie gra tu roli. Mowa nie tylko o broni palnej, lecz również o rozmaitych akcesoriach i gadżetach, a także o elementach ubioru. Posiadam dostęp do 75 oficjalnych broni, wyposażenia, a także do 90 ubrań, chociażby Browning, Winchester, Verney Carron i innych. W czasie całej akcji ja jako gracz wcielam się w myśliwego polującego na sporych obrzeżach amerykańskiego stanu Kolorado, teksańskiej pustyni oraz lasach Europy. W każdym miejscu czuję się swobodnie, dzięki czemu bez żadnych skrupułów mogę przemieszczać się w zależności od wybranej taktyki.

Na co mogę polować?

W Hunting Simulator 2 czekają na mnie około 33 gatunki zwierząt, które mogę zobaczyć tylko i wyłącznie w ich naturalnym środowisku. Każde zwierzę zachowuje się bardzo realistycznie, dlatego łowy nie występują tylko w dzień, ale i w nocy. Podążając za tropem zwierzęcia w łatwy sposób można dostosować się do panujących warunków – pogoda i pora dnia zmieniają się dynamicznie. Każdy obszar polowań oferuje wyjątkowy ekosystem, który trzeba poznać i do którego należy się odpowiednio dostosować. Bardzo często mogą się pojawić niekoniecznie sprzyjające warunki atmosferyczne. Zobacz też pierwszą odsłonę symulatora Hunting Simulator za darmo.

Nie jest tak łatwo jak się wydaje…

Poszczególne gatunki są w trudny sposób do wytropienia. Dlatego czasami muszę się dokładnie rozglądać za zostawionymi śladami lub szukać pomocy u psa myśliwskiego, który należy do nowości pod względem oryginału. Bez względu na to, jakiej rasy psa wybiorę, czy będzie to Labrador retrievera, owczarek niemiecki krótkowłosy czy też Beagle’a. Mój czworonóg w Hunting Simulator 2 jest obdarowany różnymi pożytecznymi umiejętnościami. Mimo wszystko czuć ten dreszczyk emocji w trakcie polowania, które zawierają setki misji o różnych celach. Poszczególne scenariusze doprowadzą do ciekawych osobników. Dodatkowo mogę poprawić swoje zdolności strzeleckie na strzelnicy albo zapolować na jakąkolwiek zwierzynę w trybie wolnego polowania. Jeśli jesteś zawziętym myśliwym i chcesz przeżyć przygodę życia kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj świat dzikiej fauny!

Hunting Simulator 2 Pobierz za darmo na PC

Hunting Simulator 2 download

Download

  • Free Download torrent exsite
  • Pobierz darmowy crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *