24 września 2023

Plane Mechanic Simulator Download

W ciągu ostatnich kilku lat dużą sławę zyskały symulatory mechanika. Ten gatunek przeżywa swój prawdziwy renesans, nic więc dziwnego, że twórcy chętnie inwestują w tego typu projekty i wymyślają coraz to ciekawsze rozwiązania. Jednym z takich dzieł, na które z pewnością warto zwrócić uwagę, jest symulator stworzony przez niezależne Disaster Studio. Jeśli chcesz zostać prawdziwym mechanikiem samolotów z okresu Drugiej Wojny Światowej, koniecznie pobierz Plane Mechanic Simulator download i spełnij swoje marzenia.

Plane Mechanic Simulator Download PC

Plane Mechanic Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Niezależni twórcy pokusili się o bardziej rozbudowaną fabułę. Nie jesteśmy tylko jakimś mechanikiem żyjącym na obrzeżach świata, ale członkiem RAFu, czyli brytyjskich sił lotniczych z okresu Drugiej Wojny Światowej. Gracz trafia do Anglii z roku 1940, kiedy to żołnierze szykują się do odparcia ataku Luftwaffe, czyli niemieckich sił zbrojnych. Później ta bitwa została nazwana Bitwą o Anglię. Głównym zadaniem bohatera-mechanika jest pilnowanie, by maszyny były jak najlepiej przygotowane do walki.

Wydarzenia w tej grze zostały przedstawione z perspektywy pierwszej osoby. Gracz zostaje mechanikiem, który musi dbać o jedne z najbardziej znanych samolotów tamtych lat, wśród których można wymienić Supermarine Spitfire Mk.1, De Havilland Tiger Moth czy De Havilland Mosquito. Są to pełnoprawne modele złożone z ponad dwustu części, którymi trzeba się regularnie zajmować. Gracz ma mnóstwo najróżniejszych obowiązków, które zaczynają się od prostego tankowania paliwa, a kończą na skomplikowanych operacjach na silniku. Czasem trzeba naprawiać kadłub, kalibrować działka czy szperać w podwoziu samolotu. Jeśli uwielbiasz samoloty i zawsze chciałeś nauczyć się ich działania, pobierz za darmo Plane Mechanic Simulator PC download i zostań prawdziwym mechanikiem lotniczym!

Warty uwagi jest w tej grze klimat. Nie ma tutaj zwykłego garażu czy hangaru, w którym leci sobie spokojna muzyczka. Gracz zostaje wcielony do konkretnej eskadry i w jego obowiązku leży pilnowanie, by powierzona mu maszyna była w najlepszym możliwym stanie. Nie chodzi tu wyłącznie o jakość samej pracy, ale również o bezpieczeństwo pilota w trakcie misji. Każdy błąd może spowodować zagrożenie życia kolegi pilota, więc trzeba się naprawdę dobrze przyłożyć do zadania. Podobnym symulatorem jest mechanik czołgu Tank Mechanic Simulator pobierz.

Gra jest bardzo atrakcyjna pod względem wizualnym i wyróżnia się na tle konkurencji swoim unikalnym settingiem. Szczególną uwagę należy zwrócić na modele samolotów, które zostały wykonane z niesamowitą pieczołowitością. Sprawia to, że oglądanie ich w trakcie gry jest prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo bardzo ważne jest tło w postaci ścieżki dźwiękowej. Nie uświadczy się w tym tytule spokojnych nutek mających na celu relaksację czy odprężenie, wręcz przeciwnie! W oddali ciągle przygrywa zachęcający do walki soundtrack, który doskonale wpisuje się w klimat i sprawia, że aż chce się stanąć na wysokości zadania i dobrze spełnić swoją misję. Jeśli lubisz tego typu symulatory, ściągnij grę Plane Mechanic Simulator free download, zostań mechanikiem lotniczym, od którego zależy zwycięstwo w nadchodzącej bitwie!

Plane Mechanic Simulator Download

Plane Mechanic Simulator download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4210H 2.9 GHz / AMD Phenom II X4 980 3.7 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 960M / Radeon R9 M375X
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

 

  • crack Plane Mechanic Simulator chomikuj pobierz
  • torrent Plane Mechanic Simulator pebx download
  • pełna wersja Plane Mechanic Simulator do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *