25 września 2023

Tank Mechanic Simulator Download

Tank Mechanic Simulator to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tematu drugiej wojny światowej. Jest to dość rozbudowany symulator powołany do życia przez firmę PlayWay, która odpowiedzialna jest za takie tytuły jak: Car Mechanic Simulator, Truck Mechanic, Train Mechanic Simulator oraz Space Mechamic Simulator. Gra została wydana na platformę PC Windows, Produkcją zajęło się debiutujące studio Degenerals. Jeśli uwielbiasz czołgi i ciekawi Cię konstrukcja tych maszyn, to ten tytuł będzie dla Ciebie doskonałą propozycją. Koniecznie pobierz Tank Mechanic Simulator Download i sprawdź się w nowej roli, jako mechanik i kolekcjoner czołgów.

Tank Mechanic Simulator Download pełna wersja

Tank Mechanic Simulator crack

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka nie jest typowym symulatorem, tak jak się to odbywało w poprzednich produkcja firmy PlayWay. Tym razem gracz ma okazję wcielić się w rolę właściciela muzeum, który jest zapalonym kolekcjonerem czołgów. Jego głównym zadaniem jest zatem znalezienie, renowacja i wystawienie czołgu w swojej muzealnej kolekcji. Aby jednak dojść do ostatniego punktu gracz musi przejść dość długą drogę, ponieważ rozgrywka dzieli się na kilka różnych etapów. Chodzi przede wszystkim o to, aby zbierać informacje na temat interesujących bohatera egzemplarzy, a następnie odszukać porzuconą maszynę. W tym celu bohater musi zebrać swoją ekipę, udać się w dane miejsce i odnaleźć pojazd. Gracz musi się przemieszczać za pomocą samochodu terenowego, a po drodze ma okazje natrafić na inne, bardzo cenne i ciekawe znaleziska. Im większy teren do przeszukania, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia czegoś niezwykłego i niespotykanego. Na szczęście to zadanie można sobie również ułatwić dzięki rozmowie z lokalnymi mieszkańcami. W końcowej fazie poszukiwań gracz musi używać specjalistycznych narzędzi w celu określenia położenia poszukiwanej maszyny. Po jej odnalezieniu pozostaje już tylko znalezienie miejsca na załadunek oraz zabranie czołgu.

Gracz musi przetransportować pojazd do swojego warsztatu, gdzie pojazd rozbierany jest na części, czyszczony, naprawiany i doprowadzany do swojego dawnego blasku. W końcu nie można pokazać zwiedzającym muzeum starego i zardzewiałego czołgu – najpierw należy go odpowiednio odnowić. W tym momencie rozgrywka zaczyna przypominać Car Mechanic Simulator, jednak nie jest ona tak rozbudowana, ponieważ gracz nie ma dostępu do tak ogromnej liczny elementów i podzespołów. Jeśli opis gry wydał Ci się bardzo interesujący i zachęcający, to ten tytuł koniecznie musi wpaść w Twoje ręce. Pobierz Tank Mechanic Simulator Download i odkryj w sobie zamiłowanie do odnawiania starych pojazdów.

Po zakończonej renowacji czołg trafia na wystawę do muzeum, gdzie może cieszyć oko zwiedzających. Symulator charakteryzuje się bardzo przyjemną i dopracowaną grafiką. Ponadto deweloperzy zadbali o to, aby wszystkie elementy były bardzo wiernie odwzorowane. Ponadto warto podkreślić, że wszystkie zaprezentowane w grze maszyny są wiernymi kopiami prawdziwych czołgów. Pobierz Tank Mechanic Simulator Download i znajdź w sobie zamiłowanie do kolekcjonowania starych maszyn, które potrzebują, aby ktoś się nimi zajął i doprowadził je do dawnej sławy.

Tank Mechanic Simulator Pobierz CODEX

Tank Mechanic Simulator Download

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Tank Mechanic Simulator Reloaded
  • Warez-bb Tank Mechanic Simulator torrent PC
  • Free Tank Mechanic Simulator Do pobrania
  • Za darmo Tank Mechanic Simulator zainstaluj chomikuj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *