28 listopada 2023

Reel Fishing: Road Trip Adventure Pobierz gre

Pobierz Reel Fishing: Road Trip Adventure to świetnie znany symulator wędkarstwa, który zachwyci wszystkich, którzy uwielbiają tę tematykę. Trójka przyjaciół wyznacza sobie za cel schwytanie wyjątkowej ryby. Warto zaznaczyć, że w podróż udali się za namową tajemniczego nieznajomego. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PS4, Switch, PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Natsume Inc.

Reel Fishing: Road Trip Adventure Download Pełna Wersja PC

Reel Fishing: Road Trip Adventure pobierz

Pobierz za Darmo!

Nieuchwytna ryba

Chcesz wyruszyć w podróż za nieuchwytną rybą? Pobierz Reel Fishing: Road Trip Adventure Download i spróbuj swoich sił. Nie jest to standardowy symulator wędkarstwa, co z pewnością zadowoli wiele osób. Należy zaznaczyć, że twórcy położyli duży nacisk na fabułę, co czyni produkcję o wiele ciekawszą.

Podczas zabawy musimy nie tylko spróbować złapać wspomnianą rybę, ale również ustalić kim jest postać napotkana w muzeum. To właśnie ona zachęciła naszych bohaterów do wyruszenia w drogę i schwytania ryby. Należy podkreślić, że jej znalezienie nie będzie łatwe. Nie bez powodu jest ona nazywana nieuchwytną.

Otoczenie w Reel Fishing: Road Trip Adventure obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (widok FPP). Do zrealizowania mamy szereg zadań, które są bezpośrednio powiązane z połowem ryb. Sam proces łowienia nie jest zbyt skomplikowany. Wystarczy zarzucić wędkę do wody i czekać, aż ofiara połknie przynętę. Nie można przewidzieć, kiedy się to stanie. W niektórych przypadkach musimy więc wykazać się sporą cierpliwością.

Złowienie okazów

Powierzone nam misje polegają przede wszystkim na połowie wyznaczonych okazów. Jeśli ryba połknie przynętę, to musimy umiejętnie kręcić kołowrotkiem wędki. Nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Należy zwrócić uwagę na pasek wytrzymałości. Jeśli nie zachowamy dostatecznej ostrożności, to linka ulegnie zerwaniu. Nie tylko nie złowimy ryby, ale również zniszczymy sprzęt. W przypadku, gdy okaz jest zbyt silny lepiej odpuścić sobie jego wyłowienie.

Darmowe gry pozwalają nam poznać kilkadziesiąt gatunków ryb. Niektóre z nich są bardzo rzadko spotykane. Jest to wymarzona produkcja dla tych, którzy interesują się tą tematyką. Oczywiście nie należy zapominać, co jest naszym głównym celem. Cały czas musimy podążać za nieuchwytną rybą. Przy odrobinie szczęścia uda nam się ją zdobyć. Inny ciekawy symulator wędkarstwa Fishing Sim World pobierz za darmo.

Kolorowe lokacje w Reel Fishing: Road Trip Adventure

Połowy ryb odbywają się w wielu różnych lokacjach. Są one kolorowe i przyjemne dla oka. Dlatego że twórcy zadbali o trójwymiarową grafikę, która przepełniona jest detalami. Szczególnie starannie zaprojektowano ryby. Wszystko po to, aby rozpoznanie danego gatunku nie było żadnym wyzwaniem. Już na pierwszy rzut oka widzimy, z jaką odmianą mamy do czynienia. Wiadomym jest, że dotyczy to przede wszystkim osób, które pasjonują się wędkarstwem.

Kierowana przez nas postać nabywa doświadczenia. Pamiętajmy, że do złowienia nieuchwytnej ryby potrzebne są niemałe umiejętności. Właśnie dlatego nie możemy liczyć na to, że uda nam się ją zdobyć już na samym początku zabawy. Trzeba dodać, że wraz z rozwojem gry możemy tworzyć coraz lepsze wędki, czy też przynęty. Zwiększa to nasze szanse na ukończenie misji.

Reel Fishing: Road Trip Adventure Pobierz za darmo

Reel Fishing: Road Trip Adventure download

Download PC

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-7600 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • Pełna Wersja Symulatora wędkarstwa torrent darkw
  • Free Download Reel Fishing crack chomikuj
  • Pobierz Reel Fishing na komputer gra darmowa
  • Codex Reel Fishing free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *