28 listopada 2023

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Download

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific to kolejna odsłona popularnego symulatora okrętów podwodnych z czasów II Wojny Światowej. W nowej odsłonie gry pojawia się sporo nowości. Jedną z nich jest… wyłączne kierowanie amerykańskimi okrętami podwodnymi. Jeśli ta zmiana nie jest dla Ciebie zbyt szokująca, koniecznie przeczytaj dalszą część naszego opisu i… pobierz na swój komputer Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Download.

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Pobierz Gre PC

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy, w grze kierujemy amerykańskimi okrętami podwodnymi. Walki toczą się na Oceanie Spokojnym a naszym przeciwnikiem jest oczywiście Flota Japonii.

Grając w Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific ma się wrażenie, że jesteśmy częścią znacznie większych zmagań, niż tylko tych, które możemy zobaczyć przez własny peryskop. Czas w grze płynie bardzo realistycznie, podobnie zresztą jak floty obydwu stron konfliktu. Naszym zadaniem jest wykonywanie zadań dowództwa, czyli w szczególności – patrolowanie poszczególnych akwenów morskich. Oczywiście możemy ten rozkaz złamać i wysłać nasz okręt na dalekie, nieznane wody. Jeśli jednak powrócimy z takiej misji bez trofeum, mogą nas spotkać ciężkie nieprzyjemności.

Jeśli chodzi o patrole, to w Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific dużo się pod tym względem zmieniło. Praktycznie każdy patrol to zupełnie inne zadanie. Dlatego krążenie po wybranym fragmencie oceanu nie będzie już tak monotonne, jak w przypadku poprzedniej odsłony gry. Jeśli więc kochasz różnorodność i szukasz możliwości wykazania się na „drugowojennym”, morskim teatrze działań, koniecznie pobierz na swój komputer Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Download.

Czwarta część srebrnego łowcy to również zupełnie nowe spojrzenie na załogę. W „czwórce” poszczególni członkowie załogi są już o wiele bardziej samodzielni niż w „trójce”. Przedkłada się to na łatwiejsze prowadzenie rozgrywki i nie zaowocuje np. niską efektywnością okrętu w istotnych fragmentach gry.

Realizm w grze

Jak przystało na prawdziwy symulator okrętu podwodnego, również i tutaj mamy do czynienia z ogromnym realizmem. Dostajemy do dyspozycji kilka rodzajów amerykańskich okrętów podwodnych (P-class, Tambor, Salmon i Gato), Jeśli kiedykolwiek chciałeś zajrzeć do wnętrza takiego okrętu, koniecznie pobierz na swój komputer Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Download. Od teraz nie będziesz już narzekał, że Ubisoft zbytnio skupił się na niemieckich U-bootach.

Niestety realizm w grze odbija się również na… torpedach. Jeśli już graliśmy w Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific, to prawdopodobnie spotkaliśmy się z tym, że z wystrzelonej przez nas salwy torped nie wybuchła żadna. Zwłaszcza, jeśli dotyczyło to początkowego okresu II Wojny Światowej. Dopiero po upływie pewnego czasu, będziemy w stanie trafiać naszymi torpedami w cel.

Tryby gry

W Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific mamy do czynienia z dwoma podstawowymi trybami gry – single player i multiplayer. Grając z innymi przez internet, możemy wejść w tryb kooperacji. Co ciekawe – nie musimy wtedy kierować wyłącznie okrętami podwodnymi. Nic nie stoi na przeszkodzie by za pomocą dużych jednostek nawodnych wspierać naszych podwodnych sojuszników. Jedyną wadą tej gry jest to, że nie możemy w niej kierować okrętami japońskimi.

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Download Pełna Wersja

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Crack Pebx
  • Free Download Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Torrent
  • Chomikuj Silent Hunter 4 Free Download CODEX
  • Exsite Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *