17 maja 2024

Singles 2 Triple Trouble Download

Singles 2 Triple Trouble to kontynuacja wydanego nieco wcześniej Singles Flirt Up Your Life. Jak więc łatwo można się domyślić, mamy do czynienia z kolejną “simową” grą, w której dominującą rolę odgrywają różne postacie i relacje pomiędzy nimi. Tym razem jednak nie będziemy ograniczać się wyłącznie do dwóch osób, ale… Przypomnijmy, że za powstanie gry jest odpowiedzialne studio Rotobee.

Singles 2 Triple Trouble Download – pełna wersja

za darmo Singles 2 Triple Trouble torrent

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

O ile w poprzedniej odsłonie mieliśmy do czynienia z dwójką bohaterów, o tyle w Singles 2 Triple Trouble (jak sama nazwa wskazuje zresztą), musimy wejść w trójkąt. Nazwa ta pasuje jak ulał do sytuacji, w której zostaniemy postawieni. Dlaczego? Ponieważ pod jednym dachem znajdzie się facet, jego była a także jeszcze jeden współlokator. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki będzie finał tej zabawnej sytuacji, koniecznie pobierz Singles 2 Triple Trouble Download na swój komputer i przekonaj się, co trzy osoby pod jednym dachem, to zdecydowanie za dużo…

Jeśli jednak uważasz, że romantyczno – erotyczne relacje pomiędzy trzema bohaterami mogą Ci się z biegiem czasu znudzić, to nie martw się – oprócz wspomnianego trójkąta w grze występują również inne postacie poboczne a także te zupełnie epizodyczne.

Singles 2 Triple Trouble to przede wszystkim szereg nowych zachowań, relacji, uczuć i nieprzewidywalnych zdarzeń. To produkcja, która znacznie rozszerza możliwości, jakie pojawiały się przed nami w poprzedniej części gry. Nasi bohaterowie mają teraz znacznie bardziej zróżnicowane charaktery, muszą chodzić do pracy i przede wszystkim – muszą sobie radzić z podstawowymi, domowymi czynnościami z których nikt inny ich nie wyręczy. Jeśli jeszcze nie przygotowywałeś wirtualnego obiadu a chcesz przekonać się, jakie to trudne, koniecznie pobierz Singles 2 Triple Trouble pełna wersja na swój komputer i… spróbuj pokroić wirtualny chleb.

W Singles 2 Triple Trouble nie jesteśmy ograniczeni jedynie do wynajmowanego mieszkania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w międzyczasie wybrać się do pubu, bądź kilkudziesięciu innych, bardzo ciekawych miejsc naszego wirtualnego miasta. Pamiętajmy, że mieszkamy w naprawdę dużym europejskim molochu. Wiąże się z tym szansa poznania wielu nowych osób.

Wejście w nowe relacje wcale nie jest tu proste. Żeby znaleźć przyjazną “duszę” musimy naprawdę mocno się postarać. Z kolei utrata znajomych, rozbicie związku i wreszcie zakończenie przyjaźni są o wiele prostsze i wymagają czasami tylko drobnego nietaktu z naszej strony. Jeśli jednak uważasz, że jesteś prawdziwym ekspertem od nawiązywania znajomości, koniecznie pobierz na swój komputer Singles 2 Triple Trouble Download. Może uda Ci się rozwinąć Twoją wirtualną znajomość w coś znacznie więcej…

Szata graficzna i realizm

Trzeba przyznać, że w porównaniu do pierwszej odsłony gry, w Singles 2 Triple Trouble zaszły ogromne zmiany. Dotyczą one przede wszystkim nowego silnika, który umożliwia dobieranie zupełnie nowych strojów, elementów wyposażenia czy też… płynne poruszanie się po bardzo rozbudowanym mieście.

I jeszcze jedno – otoczenie w którym się znajdujemy wreszcie wygląda realistycznie. Domy, biurowce a także wnętrza klubów czy też inne, współtworzące fabułę postacie wyglądają tu o wiele lepiej niż w jedynce.

Singles 2 Triple Trouble Pobierz pełna wersja

do pobrania Singles 2 Triple Trouble patch

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Singles 2 Triple Trouble Crack pebx
  • Repack Singles 2 Triple Trouble Torrent chomikuj
  • exsite Singles 2 Triple Trouble Free Download
  • p2p Singles 2 Triple Trouble Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *