22 września 2023

Spintires MudRunner Download

Spintires: MudRunner to znacznie bardziej rozbudowana wersja podstawowego symulatora ciężarówek terenowych Spintires. Dodatek ten oferuje nie tylko kolejną, bardzo ciekawą mapę wraz z następnymi pojazdami do wyboru, ale również znacznie lepszą grafikę i ulepszoną fizykę. Za dodatek odpowiedzialne jest studio Saber Interactive, natomiast wydaniem zajęła się firma Focus Home Interactive. Bestsellerowym wydanie podstawowym z kolei zajmowało się brytyjskie studio Oovee. Warto dodać, że to rozszerzenie ukazało się nie tylko na platformie PC Windows, ale wyszło również na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Jeśli miałeś okazję zagrać w wersję podstawową to z pewnością spodoba Ci się dodatek. Koniecznie pobierz Spintires MudRunner Download i ponownie zasiądź za kierownicą potężnej, terenowej ciężarówki.

Spintires MudRunner Download – Pełna Wersja PC

Spintires MudRunner pobierz

Pobierz za Darmo!

Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę kierowcy mocnej ciężarówki terenowej lub innych pojazdów dedykowanych do trudnych warunków terenowych, za pomocą których można przemierzać rozległe tereny Syberii. W nawigacji bohaterowi pomaga zarówno mapa, jak i kompas. Gracz może wybierać spośród 19 różnorodnych maszyn (w tym 13 nowych), które można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb i preferencji. W dodatku pojawiły się nowe elementy wyposażenia, które mogą być bardzo pomocne w wielu różnych sytuacjach. Są to m.in. chwytaki do drewna lub wyciągarki, za pomocą których można wyciągnąć siebie lub innych z błota. Ponadto warto zaznaczyć, że do dyspozycji bohatera pozostaje 5 różnych, otwartych map. Pojawił się również jeden dodatkowy teren, który jest równie urozmaicony co wszystkie poprzednie.

Gracz może swobodnie eksplorować otaczający go świat, jednak musi również wykonywać poszczególne, przypisane mu zadania. Chodzi przede wszystkim o zbieranie drewna oraz dostarczanie go na czas do klientów i zleceniodawców. Ciekawostką jest, iż teren ulega ciągłej deformacji w czasie rzeczywistym co z kolei może prowadzić do bardzo łatwego zakopania się w błocie czy nawet stoczeniu się w urwiska. Jeśli wielkie i ciężkie, rosyjskie pojazdy ciężarowe to coś, co Cię niesamowicie kręci, to ten dodatek będzie dla Ciebie idealny. Koniecznie pobierz Spintires MudRunner Download, zasiądź za kierownicą jednego z wybranych pojazdów i ciesz się wspaniałą zabawą i doskonałą rozrywką!

Spintires: MudRunner może pochwalić się nie tylko znakomitą, zdecydowanie bardziej dopracowaną szatą graficzną, ale również ulepszoną fizyką. Ta z kolei jest generowana przez popularną technologię Havok. Ponadto gra przeznaczona na PC Windows oferuje nie tylko rozgrywkę przeznaczoną dla jednego gracza, ale przewiduje również możliwość kooperacji dla czterech osób. Ponadto zaimplementowano również zupełnie nowy tryb dziewięciu wyzwań, który został opatrzony dedykowanymi mapami. Nie zwlekaj już dłużej i koniecznie pobierz Spintires MudRunner Download, aby móc cieszyć się fantastyczną zabawą już teraz. W końcu wszyscy uwielbiają jazdę potężnymi, ogromnymi pojazdami ciężarowymi, które żadnych wyzwań się nie boją!

Spintires MudRunner Pobierz grę na PC

Spintires MudRunner download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Spintires MudRunner Crack Chomikuj
  • Free Download Spintires MudRunner Torrent Pebx
  • CODEX Spintires MudRunner Pobierz za darmo
  • Skidrow Spintires MudRunner Free Download Exsite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *