19 lipca 2024

Stranded Deep gra do pobrania

Pobierz Stranded Deep to świetnie znany symulator FPP, w którym nie brakuje elementów survivalu. To prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną sprawdzić się w trudnych warunkach. Dzięki opisywanej produkcji możemy wcielić się w skórę rozbitka, który trafia na bezludną wyspę Pacyfiku. Gra dostępna jest na takich platformach, jak Microsoft Windows PC, Playstation 4, a także Xbox ONE. Została ona wyprodukowana, a jednocześnie wydana przez studio Beam Team Games.

Stranded Deep Download

Stranded Deep pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Rozbity samolot

Chcesz pomóc rozbitkowi przetrwać na bezludnej wyspie? Pobierz Stranded Deep Download i zrób wszystko, aby przeżyć oraz powrócić do normalnego życia. Przed nami wiele wyzwań. Musimy nie tylko zadbać o podstawowe potrzeby kierowanej przez nas postaci. Nie zapominajmy, że z niemal każdej strony czyha na nas niebezpieczeństwo. Ważne jest to, aby zachować zimną krew.

Darmowe gry są wyjątkowo rozbudowane, a tym samym wciągające. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby podczas rozgrywki nie było czasu na nudę. Żyjąc na opuszczonej wyspie musimy przede wszystkim zacząć gromadzić zasoby. Najrozsądniejszą opcją jest robienie zapasów, które z pewnością przydadzą nam się w chwilach zagrożenia. Eksplorując otoczenie należy uważnie się rozglądać. Niemal wszędzie można znaleźć przedmioty, które będą nadawać się do wykorzystania.

Oczywiście podczas zabawy możemy zwiedzać nie tylko wyspę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zanurzyć się pod wodę. Tam również czeka na nas wiele niespodzianek. Trzeba jednak zachować ostrożność. Nie można zapomnieć o drapieżnikach i innych pułapkach.

System craftingu

W Stranded Deep do pobrania duży nacisk został położony na system craftingu. Oznacza to, że musimy gromadzić materiały, a następnie wykonywać z nich rozmaite przedmioty, narzędzia, a nawet broń. Samodzielna produkcja wymaga jednak pewnych umiejętności. Zyskujemy je wraz z doświadczeniem. To właśnie dzięki temu po pewnym czasie będziemy mogli tworzyć coraz lepsze przedmioty. Warto uzbroić się w cierpliwość.

Nasz rozbitek musi znaleźć sobie bezpieczne schronienie. Jeśli więc będziemy posiadać dostateczną ilość materiałów, a także narzędzi, to wybudujemy mu chatkę. Warto podkreślić, że gra jest generowana proceduralnie. Oznacza to, że za każdym razem otoczenie wygląda inaczej. Nie możemy więc “wyuczyć się” mapy na pamięć, a więc za każdym razem rozgrywka będzie ekscytująca.

Uwaga na pogodę w grze Stranded Deep

Mogłoby się wydawać, że podstawowe zagrożenie stanowią dzikie zwierzęta. To właśnie one czyhają na życie naszego rozbitka. Nie można jednak lekceważyć pozostałych niebezpieczeństw. Należy mieć świadomość, że warunki pogodowe mają ogromny wpływ na naszą postać. W dzień mogą pojawić się upały, a noc mogą być bardzo zimne. Naszym celem jest znalezienie rozbitkowi schronienia.

Wypływając w morze musimy upewnić się, że niebo jest bezchmurne. Sztorm może odebrać nam życie. Nie ignorujmy również rekinów, które potrafią zamienić się w bezwzględne potwory. Dostępny jest wyłącznie tryb single player. Niewątpliwym atutem jest przyjemna dla oka grafika, która wzbudza pozytywne odczucia. Wszystkie zalety i wady tych rozwiązań to zasługa silnika Unity który jest znany z takich produkcji jak My Summer Car.

Stranded Deep Pobierz

Stranded Deep crack

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6305 1.86GHz.
  • Pamięć: 2 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 650 Ti, 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8//10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Stranded Deep ściągnij chomikuj
  • torrent Stranded Deep download pebx
  • pełna wersja Stranded Deep do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *