30 września 2023

Symulator Autobusu 2017 Pobierz

Symulator Autobusu 2017 to – jak sama nazwa wskazuje – gra symulacyjna, w której główną rolę odgrywa… autobus niemieckich linii między miastowych. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio TML – Studios a za jej wydanie – firma Aerosoft.

Symulator Autobusu 2017 Download

Fernbus Simulator

Fernbus Simulator download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W grze wcielamy się w rolę kierowcy autobusu. Naszym zadaniem jest kursowanie pomiędzy największymi niemieckimi miastami, takimi jak Berlin, Hamburg, Frankfurt, Stuttgart czy Dortmund i… sprzedawanie biletów. I choć fabuła gry może na pierwszy rzut oka wydawać się bardzo nużąca, to jednak tak nie jest.

Jeśli kochasz prowadzić naprawdę duże pojazdy i zawsze marzyłeś o prowadzeniu autobusu, koniecznie pobierz Symulator Autobusu 2017 Download. Być może nie będzie to jazda po polskich, swojskich drogach, ale pewnie i tak da Ci ona mnóstwo satysfakcji. Zwłaszcza, że do przemierzenia masz aż 20 tysięcy kilometrów. Chętny?

Wbrew pozorom, poruszanie się po niemieckich drogach wcale takie proste nie jest. Głównie ze względu na bardzo realistyczne odwzorowanie zarówno samych tras, jak też warunków pogodowych, jakie mogą nas na nich spotkać. Nie trzeba chyba też przypominać, że prowadzenie takiego dużego autobusu również nie należy do zadań łatwych. Zwłaszcza, jeśli musimy poruszać się po centrach dużych miast.

Koniecznie pobierz Symulator Autobusu 2017 Download na swój komputer, jeśli kochasz specyficzny klimat prowadzenia autobusu. Dlaczego? Ponieważ w grze udało się wręcz idealnie odwzorować wnętrza naszych pojazdów. Zarówno deski rozdzielcze jak i same wnętrza autobusów do złudzenia przypominają te, jakie można spotkać na terenie Niemiec.

Informacje dodatkowe

 1. Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Jeśli więc kochasz przemierzać niemieckie landy samotnie – koniecznie pobierz Fernbus Simulator Download.
 2. Gra powstała przy współudziale niemieckiej firmy Flixbus… Tak, to jeden z największych międzymiastowych przewoźników autobusowych na terenie całych Niemiec. To właśnie dzięki specjalistom tej firmy, możemy cieszyć się zarówno realistycznymi trasami, jak również wiernie odwzorowanymi wnętrzami autobusów.
 3. Mówiąc szczerze – oprawa graficzna gry nie powala na kolana. Jest to jednak standardem jeśli chodzi o gry symulacyjne. Niemniej same niemieckie miasta jak i łączące je drogi są wiernie skopiowane do cyfrowego świata gry, co jeszcze bardziej podkreśla element realizmu.
 4. Jak już wspominaliśmy na samym początku, gra została stworzona przez studio TML-Studios. Jest ono odpowiedzialne za stworzenie takich tytułów jak Symulator autobusów i tramwajów: San Francisco, Symulator Autobusów 2012 czy też City Bus Simulator 2010.

Wymagania sprzętowe

Swoistą wadą gry są dość wysokie wymagania sprzętowe. Dla Symulator Autobusu 2017 wyglądają one następująco;

 • procesor – Intel Core i5 2.6 GHz,
 • pamięć RAM – 6 GB RAM,
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza,
 • wolne miejsce na dysku twardym komputera – 45 GB HDD,
 • obsługiwane systemy operacyjne – Windows 7/8.1/10 64-bit

Data premiery

W Niemczech gra pojawiła się na rynku już 25 sierpnia 2016 roku. Premiera na terenie Polski (za którą odpowiedzialna jest polska firma Techland) miała swoje miejsce kilka dni temu, czyli 16 lutego 2017 roku.

Symulator Autobusu 2017 Pobierz Pełna Wersja PC

Symulator Autobusu 2017 pobierz

Pobierz za Darmo!

 • Pobierz Symulator Autobusu 2017 crack pebx
 • Free Download Symulator Autobusu 2017 Torrent
 • Chomikuj Fernbus Simulator Pobierz za darmo
 • Exsite Fernbus Simulator Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *