27 listopada 2023

The Catch: Carp & Coarse Pobierz na PC

The Catch: Carp & Coarse to rodzaj gry symulacyjnej, która pozwala na łapanie różnorodnych ryb nie tylko pospolitych, ale także bardzo specyficznych. Zarówno za produkcję jak i wydanie odpowiada Dovetail Games/Rail Simulator Developments. Została wykonana dla platform PC, PS4, XONE oraz w trybie single / multiplayer. Jeśli sam jesteś miłośnikiem wędkarstwa to z pewnością odnajdziesz się tu dosłownie jak ryba w wodzie. Nie każde darmowe gry potrafią dać taką mieszankę przygód i emocji.

The Catch: Carp & Coarse Download Pełna Wersja PC

The Catch: Carp & Coarse pobierz

Pobierz

Dążenie do odkrycia swoich pasji…

Gra daje szanse na realizację marzeń o polowaniach, dzięki celowaniom i ściganiom ryb rozmiarowo większych niż istnieją w realnym świecie. Dzięki bogactwie 35 gatunków polowanie jest nie tylko różnorodne, ale także daje możliwość realizowania swojej strategii, umiejętności i taktyk, dzięki czemu potrafię złapać każdą rybę w każdym miejscu. Cierpliwość gra tutaj dużą rolę, ponieważ od niej zależy co i w jaki sposób upoluję. Dokonując wyboru konkretnych miejsc do wędkowania (do wyboru jest otwarta przestrzeń wód amerykańskich Oxlease Lake, Pearl Lake bądź rzeka Ebro, można także wybrać obszar zamknięty, chcociażby Linear Fishering), na podstawie pory dnia, warunków pogodowych i doskonałego wyposażenia odnoszę wszelakie sukcesy.

Co jest kluczem do przeżycia niezwykłych przygód?

Przede wszystkim czeka na mnie wiele różnych gatunków realistycznych ryb, gdzie każda charakteryzuje szczególnym zachowaniem. W zależności od rodzaju przynęty oraz sprzętu każda wyrobiona taktyka jest niezbędna, aby złapać je wszystkie, poczynając od łowiectwa najzwyklejszych gatunków, a skończywszy na pstrągach, łososiach i szczupakach. Dodatkowo mogę trafić na rzadkie gatunki typu pacu, mekong i sumowiec.

W The Catch: Carp & Coarse istnieje 125 legendarnych ryb Boss, w tym jedenaście Monster Boss Fish – jedna z najtrudniejszych do zdobycia ryb. Tylko najlepsi będą w stanie je zlokalizować i złapać. Do tego zaawansowany przepływ wody ma ogromny wpływ na połowy, czy to jestem na brzegu, czy w łodzi. Warto zwrócić uwagę czy pływak dryfuje w dół rzeki, czy też łódź porusza się poza głównym miejscem do zidentyfikowania. Posiadam do wyboru ponad sto sztuk wyposażenia od 20 licencjonowanych producentów, między innymi RidgeMonkey oraz Mainline Baits. Inną świetną grą tego gatunku jest Ultimate Fishing Simulator 2 do pobrania.

Gra z innymi wędkarzami!

The Catch: Carp & Coarse charakteryzuje się wyborem turniejów wieloosobowych biorących udział w serii wydarzeń, które tworzą Ligę Rybacką Dovetail. Łącząc siły razem można wygrać fantastyczne nagrody z realnego świata. Jeśli Ty sam szukasz przygód łowieckich z całkiem innej perspektywy, kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj podwodny świat!

The Catch: Carp & Coarse Pobierz za darmo na komputer

The Catch Carp and Coarse download

Download

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Quad Core 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750
  • Miejsce na dysku: 21 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8 64-bit

 

  • Pobierz symulator wędkowania torrent exsite
  • free Download gra o wędkowaniu crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *