25 września 2023

The Escapists 2 Download

Ten, kto powiedział, że gry 2D odchodzą w zapomnienie, kompletnie się pomylił. Patrząc na sukces The Escapists 2 powinniśmy raczej podejrzewać, że gry komputerowe z grafiką dwuwymiarową są nieśmiertelne i często tak samo popularne, jak nowoczesne produkcje z mnóstwem efektów specjalnych. Zawsze zastanawiałeś się, czy będąc skazańcem zdołałbyś uciec z więzienia o zaostrzonym rygorze? Przestań myśleć, tylko Pobierz The Escapists 2 Download i sprawdź, czy dasz radę powrócić na wolność.

The Escapists 2 Download Pełna Wersja

The Escapists 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Kontynuacja kultowej gry The Escapists

Gra jest kontynuacją tytułu o tej samej nazwie. Po dwóch latach twórcy oddali w ręce graczy nową wersję, która zawiera wiele nowych zagadek i wyzwań, nad którymi naprawdę trzeba się nagłowić, by znaleźć rozwiązanie problemu. Co jednak najważniejsze, produkcja cały czas korzysta ze sprawdzonej formuły. Fabuła, charakterystyczna grafika i wygląd świata pozostał ten sam. Pewnych rzeczy po prostu nie powinno się poprawiać. Na uwagę zasługuje również fakt, że swój udział w tworzeniu The Escapists 2 miała firma Team 17 Software. Kojarzą ją starzy wyjadacze, którzy spędzili każde sobotnie popołudnie, grając w Worms ze swoimi znajomymi. Skoro mamy do czynienia z zespołem twórców, który ma na koncie tak legendarną grę, to znaczy że powinniśmy koniecznie sprawdzić ich najnowsze dziecko.

Gra łączy w sobie elementy zręcznościówki, gry logicznej i RPG. Po pierwsze, zaczynamy jako więźniowie umieszczeni w zakładzie karnym. Dookoła nas znajdują się strażnicy, którzy wyłaniają się praktycznie na każdym rogu, uniemożliwiając niepostrzeżoną ucieczkę. Skoro tradycyjne rozwiązania nie wchodzą w grę, będziemy musieli wykazać się sprytem. Lubisz gry zręcznościowe, w których ułamki sekundy decydują o sukcesie? W takim razie Pobierz The Escapists 2 Download by przeżyć prawdziwy przypływ adrenaliny, gdy strażnicy będą deptać ci po piętach. Wiele sytuacji w grze jest zaprojektowanych w taki sposób, że sekunda zawahania sprawia, iż więzień zostaje przyłapany. Zręczni gracze świetnie odnajdą się w tym świecie. Ci mniej wyćwiczeni w szybkim reagowaniu na zagrożenie będą musieli sporo popracować, by wreszcie uciec. Jednak nie samym sprytem żyje człowiek. Twórcy The Escapists 2 przygotowali szereg logicznych zagadek, które trzeba rozwiązać, by otrzymać klucz, odwrócić uwagę strażnika czy znaleźć alternatywne wyjście z danego pomieszczenia. Bez zdolności kojarzenia faktów i umiejętności rozwiązywania łamigłówek nie masz szans na ukończenie tej gry. Wreszcie ostatnim kluczem do sukcesu jest współpraca z innymi więźniami. Bez tego nie będziesz w stanie skompletować wszystkich przedmiotów, które okażą się niezbędne do ucieczki z więzienia.

Nowości w The Escapists 2

Nowa wersja przyniosła tryb multiplayer, który jeszcze bardziej podnosi poziom adrenaliny, bo gracz ma świadomość, że nie działa w tym świecie zupełnie samotnie. Dodano wiele dodatkowych funkcjonalności, które zabijają nudę więziennej egzystencji. Chcesz wiedzieć, jak spędza wolny czas skazaniec? Dowiedz się więcej i Pobierz The Escapists 2 Download by wcielić się w rolę więźnia. Będziesz mógł rozwijać się w zespole muzycznym złożonym ze skazańców, a nawet uprawiać sztukę. W tym bogactwie atrakcji nie zapominaj jednak, że Twoim głównym celem jest ucieczka. Wykorzystaj przedmioty, które masz do dyspozycji, by wydostać się na wolność. Nie ma jednej drogi. Liczy się Twoja pomysłowość i spryt. Ile czasu zajmie Ci opracowanie idealnego planu i opuszczenie zimnych krat?

The Escapists 2 Pobierz na PC

The Escapists 2 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Escapists 2 Crack Pebx
  • Pobierz The Escapists 2 Torrent Chomikuj
  • Exsite The Escapists 2 Pobierz za darmo
  • CODEX The Escapists 2 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *