20 czerwca 2024

Train Station Renovation Download

Jeśli interesuje Cię konserwacja starych budynków, a dodatkowo delikatne ryzyko związane ze sprawdzaniem starych dworców kliknij pobierz Train Station Renovation Download i zostań konserwatorem z prawdziwego zdarzenia. Kilka kliknięć dzieli Cię od świetnej przygody.

Train Station Renovation Pobierz pełna wersja

Train Station Renovation download

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Gra została wyprodukowana przez niezależne studio Renovators, a wydana przy współpracy PlayWay i Live Motion Games który jest odpowiedzialny za powstanie gry Car Trader Simulator. Data pojawienia się w wersji na Microsoft Windows PC wyznaczona jest na rok 2020, a więc data premiery odbędzie się w przyszłym roku. Gatunek recenzowanej pełnej wersji gry to symulacja.

Fabuła gry

W grze wcielamy się w osobę konserwująca opuszczone dworce kolejowe. Czasami takie, które kompletnie popadły już w ruinę, a niektóre zostały tylko zdewastowane lub odrobinę zniszczone zębem czasu.

Do naszych obowiązków należy odbudowa takiego miejsca, naprawa wszystkich zniszczonych elementów oraz odmalowanie dworca, który ma się w rezultacie prezentować przynajmniej nienagannie.

Zasady gry

Jako konserwator zniszczonych i opuszczonych dworców kolejowych wędrujemy po dosyć dużym obszarze i zajmujemy się dawaniem drugiego życia takiemu miejscu.

Mając do dyspozycji szczotkę, szlifierkę kątową i młotek, własnoręcznie łatamy dziury w ściankach, tynkujemy, wyrzucamy wszechobecne śmieci i malujemy wymyte ściany międzyczasie szczotkując wyjątkowo brudną podłogę. Nasze postępy obrazowane są wskaźnikami w rogu ekranu.

Dodatkowym zadaniem jest doprowadzenie do stanu używalności stojącego obok dworca opuszczonego pociągu, który równie zdewastowany jak stacja czekał już tylko na faktyczną śmierć.

Wymieniając fotele i szyby, malując wnętrze wcześniej oczywiście łatając dziury w ścianach i dachu, naprawiając elektronikę i inne drobne zniszczenia dajemy również i pociągowi drugie życie.

Nagrodą za dobrze wykonane zadanie jest wjazd świeżo wyremontowanym pociągiem na odnowioną stację pełną wyczekujących, zadowolonych pasażerów. Pierwszy kurs od lat opuszczonego pociągu zrobi wrażenie na niejednym pierwszym od lat pasażerze, który zdecyduje się na ryzyko przejazdu odnowionym składem.

PlayWay ponownie oferuje całkiem niezłą grafikę trójwymiarową, która nie odbiega od innych gier wydanych ich sumptem. Przyjemny interfejs i sterowanie sprawiają, że gra jest niezwykle prosta i wciągająca, a jej fabula interesująca.

Gra przeznaczona dla miłośników pociągów i remontów, więc jeśli do nich należysz kliknij pobierz Train Station Renovation pełna wersja i poczuj satysfakcję po prawdziwej harówce, jaką sobie zafundujesz zostając prawdziwym konserwatorem zdewastowanych dworców kolejowych i smutnych, opuszczonych pociągów.

Train Station Renovation Download PC

Train Station Renovation reloaded

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i3.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8/10.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Train Station Renovation ściągnij chomikuj
  • torrent Train Station Renovation download pebx
  • pełna wersja Train Station Renovation do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *