22 września 2023

X4: Cradle of Humanity Pobierz grę

X4: Cradle of Humanity to drugie rozszerzenie popularnego X4: Foundations, czyli symulatora kosmicznego. Tym razem seria powraca na Ziemię!

Producent: Egosoft
Wydawca: Egosoft
Data premiery: 16 marca 2021 (steam)
Ocena użytkowników: 7,1/10
Język: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, chiński uproszczony, portugalski brazylijski, hiszpański, chiński tradycyjny, rosyjski, koreański, japoński, hiszpański latynoamerykański
Ilość pobrań: 2 991

X4: Cradle of Humanity Download pełna wersja

X4: Cradle of Humanity pobierz

Dane podstawowe

X4: Cradle of Humanity została wyprodukowana i wydana przez Egosoft. Gra należy do gatunku symulacji oraz gier akcji. Jest to rozszerzenie gry X4: Foundations, co oznacza że nie zagrasz w tę pozycję samodzielnie: najpierw musisz zakupić wersję podstawową. Obydwie pozycje są ze sobą dość ściśle powiązane fabularnie.

Na jakie platformy dostępna jest gra?

X4: Cradle of Humanity można znaleźć na platformie Steam. Jeśli chcesz sprawdzić, jak potoczą się losy kosmosu, pobierz ją za darmo i ciesz się rozgrywką. Świetna jakość grafiki oraz przemyślana i dopracowana fabuła stanowią nie lada gratkę dla większości graczy.

Tryby gry

Rozszerzenie do X4: Foundations daje możliwość toczenia rozgrywki solo, jednak mnogość opcji sprawia, że nawet zagorzali wielbiciele multiplayerów nie potrafią oderwać się od tej gry.

O co chodzi w grze?

X4: Cradle of Humanity jest drugim rozszerzeniem do Foundations i tym razem skupia się na losach Ziemi i tym, co działo się na niej przez kolejne dziesięciolecia po zamknięciu bramy. Wielu wielbicieli serii X4 ucieszy pewnie informacja, że pewna znana frakcja piratów planuje wielki powrót.

Jednak losy Ziemi i jej mieszkańców to nie wszystko, co oferuje drugie rozszerzenie X4: Foundations. Dodatkowo, możesz poznać się z historią i kulturą nowych frakcji. Ta część rzuca także zupełnie nowe światło na niektóre wydarzenia, które miały miejsce w Foundations.

Podczas rozgrywki X4: Cradle of Humanity, poznajesz pełną fabułę obecnej części. Ta gra to prawdziwa uczta dla wielbicieli science fiction, a także gier akcji. Mnóstwo zwrotów fabularnych, a także świetnie dopracowane historie poszczególnych frakcji sprawią, że z pewnością oddasz się rozgrywce na długie godziny.

Jeśli jesteś wielbicielem sagi X4, najnowsza propozycja Egosoftu przypadnie Ci do gustu, a także rzuci zupełnie nowe światło na niektóre wydarzenia z poprzedniej części. Zupełnie nowe misje i przygody zapewnią Ci przyjemną zabawę na naprawdę długie godziny.

Dodatkowe benefity

Wraz z rozszerzeniem, gracze uzyskają również patch 4.0, w którym poprawiona zostanie między innymi grafika (takie jak mgła wolumetryczna), a także dodany szereg funkcjonalności (m.in. terraformowanie planet, które pojawiają się w grze). To jedna z większych poprawek, jakie zostały wdrożone od czasu wydania podstawowej wersji gry.

X4: Cradle of Humanity Pobierz

X4: Cradle of Humanity crack

Wymagania sprzętowe X4: Cradle of Humanity PC:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4590 2.7 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit

cena dlc, kup dodatek, opis wiadomość celu, zestaw, grę symulacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *