17 maja 2024

Youtubers Life Download

Gra symulacyjna to jedyna dostępna dla nas okazja wyjścia ze swojej skóry, żeby chociaż na chwilę stać się kimś innym. A kto nie chciałby być, przynajmniej przez moment, znany, popularny i bogaty? Chociażby jak współcześni celebryci, czyli tak zwani youtuberzy. Jest to grupa żyjąca z prowadzenia vlogów, czyli publikacji w sieci autorskich materiałów wideo o dowolnej tematyce, ale zwykle związanej ze stylem życia, bądź też jakąś konkretną pasją. Chciałbyś spróbować swoich sił w tej nowej branży? Pobierz Youtubers Life Download i odkryj jak naprawdę smakuje sława w rzeczywistości internetowej.

Youtubers Life Pobierz – Pełna Wersja PC

Youtubers Life Download

Pobierz za Darmo!

Odważna i ciekawa propozycja

Trudno pokusić się o bardziej współczesną tematykę niż próba symulacji życia w sieci i uprawiania jednego z najmłodszych zawodów świata. Ten śmiały krok w kierunku unowocześnienia tego rodzaju symulacji wykonało niezależne, hiszpańskie studio o nazwie U-Play Online. Do tej pory operujące w trochę innej tematyce i popularne ze względu na swoje mobilne produkcje. Znane głównie ze względu na tytuły Swipe Basketball i Striker Soccer. Tym razem jednak, utrzymując grę w konwencji znanej z kultowej i niepodrabialnej serii The Sims, daje nam możliwość zostania vlogerem internetowym.

Droga na szczyt od samych podstaw

Na czym właściwie może polegać tego typu produkcja? Przede wszystkim na tak zwanych małych krokach i ciężkiej pracy od podstaw. Jak wiadomo, w Internecie każdy pracuje na swoją markę zupełnie od podstaw, nie ma tu taryfy ulgowej ani znajomości, i tak jest również i w naszym przypadku. Zaczynamy jako nic nie znaczący oraz prawie nic nie posiadający człowiek, który jednak chce osiągnąć coś w życiu. Dlatego decyduje się na jedną ze współcześnie najprostszych dróg kariery, czyli karierę osoby publikującej swoje materiały na serwisach internetowych pokroju YouTube. Zaczynamy skromnie, od wyboru tematu i tworzenia pierwszych materiałów. Możemy zdecydować się chociażby na twórczość dotyczącą gier wideo, sportu, stylu życia, czy też gotowania. Sprawa nabiera rozmachu i rozpędu wraz ze wzrostem naszej popularności. W grze możemy się nieustannie rozwijać poprzez inwestowanie w nowy sprzęt, lepszy Internet, zatrudnianie współpracowników, a nawet przyłączenie się do wielkiego organizmu komercyjnego jaki jest sieć partnerska. Pobierz Youtubers Life Download i przekonaj się, że kariera leży w Twoich rękach i tylko od Ciebie zależy jak mocno rozbłyśnie Twoja gwiazda.

Subskrybent Twój Pan

Wszystko brzmi bardzo zachęcająco, ale jak to wygląda w praktyce? Przebieg gry polega przede wszystkim na montowaniu i udostępnianiu krótkich filmików, których jakość wpływa na naszą reputację. Jest to zdecydowanie nasze główne zajęcie, chociaż są w grze obecne różne proste, inne aktywności, które jednak pełnią marginalną funkcję. W końcu mamy być sławni, więc nie może zabraknąć romansów, imprez ze znajomymi i wyjść na imprezy kulturalne. Jednak naszym prawdziwym bólem głowy jest nieustannie sprawdzanie i podtrzymywanie jak największej liczby subskrybentów naszego kanału. Pobierz Youtubers Life Download i sam przekonaj się z jak zażartą walką się to wiąże.

Youtubers Life Download

Youtubers Life Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Youtubers Life Chomikuj
  • Torrent Youtubers Life Pobierz za darmo
  • Exsite Youtubers Life Free Download
  • Pebx Youtubers Life PC Download Crack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *